خانه / آموزش / آموزش برش و تغییر تی شرت

آموزش برش و تغییر تی شرت

آموزش برش و تغییر تی شرت

آموزش برش و تغییر تی شرت

آموزش برش و تغییر تی شرت

با ما بیاموز، در مقاله های قبلی با ” آموزش ایجاد طرح قلب روی تی شرت ” در خدمت شما دوستان عزیز بودیم در این مطلب سعی داریم نحوه و چگونگی برش و تغییر تی شرت را به شما بیاموزیم. در واقع روش های مختلفی برای زیبا تر کردن تی شرت و ایجاد تغییر های جالب به روی آن وجود دارد که با برش زدن بخشی از آن می توان اینکار را عملی کرد. در این آموزش های شما یکی از این تغییرات را خواهید آموخت. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش های سایت با ما بیاموز همراه باشید.

———————————————————————————————————————

مراحل برش و تغییر تی شرت »

———————————————————————————————————————–

مرحله اول : ابتدا تی شرت مورد نظر خود را برعکس نمایید و قسمت یقه آن را برش زده و سپس همانند تصویر زیر برش های افقی به روی آن همانند تصویر زیر ایجاد کنید.

آموزش برش و تغییر تی شرت آموزش برش و تغییر تی شرت آموزش برش و تغییر تی شرت

مرحله دوم : مقداری پارچه نواری تهیه کنید و آن را به شکل نوار برش بزنید و وسط هر یک از برش ها را بهم وصل کنید. همانند تصویر زیر.

آموزش برش و تغییر تی شرت آموزش برش و تغییر تی شرت

مرحله سوم : در نهایت تی شرت را برعکس کنید و بپوشید. به همین راحتی شما توانسته اید به برش و تغییر تی شرت بپردازید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

نکته : زمانی که این کاردستی را ساخته اید از آن عکس گرفته و برای ما در قالب نظر بفرستید تا کاربران دیگر آن را مشاهده کنند. برای حمایت ما سایت با ما بیاموز به دوستان خود معرفی نمایید.

آموزش برش و تغییر تی شرت

آموزش برش و تغییر تی شرت

امیدوارم با نظرات خود ما را خوشحال کنید.
منبع :
instructables
—————————————————————————————————————————————–

توجه : این مطلب متعلق به سایت با ما بیاموز می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع ،خلاف قانون می باشد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش ساخت نگهدارنده عکس با سنگ

آموزش ساخت نگهدارنده عکس با سنگ

آموزش ساخت نگهدارنده عکس با سنگ با ما بیاموز، در آموزش های گذشته با ” آموزش ساخت نگهدارنده عکس چوبی ” در خدمت شما دوستان عزیز بودیم. در این آموزش سعی داریم با تهیه تعدادی سنگ و رنگ آمیزی آن ها و همچنین با استفاده از مقداری ...