خانه / آموزش / آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر
آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر

آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر

آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر

آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر

آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر

با ما بیاموز، در آموزش های قبلی با ” آموزش ساخت جعبه نگهداری حلقه ” در خدمت شما دوستان عزیز بودیم. در این آموزش سعی داریم با تهیه مقداری خمیر بازی کودکان و همچنین تهیه چند حلقه ساده به تزیین حلقه به شکل حیوانات بپردازیم. روش انجام اینکار بسیار ساده بوده و در زمان کوتاهی به نتیجه مطلوب خواهید رسید. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش های سایت با ما بیاموز همراه باشید.

——————————————————————————————————————–

مراحل تزیین حلقه به شکل حیوانات »

———————————————————————————————————————–

ویدئو : شما قبل از مشاهده تصویری مراحل این آموزش می توانید به صورت کامل تمامی مراحل را در ویدئو زیر تماشا کنید. یا در ادامه آموزش تصویری را مشاهده نمایید.

 

 

مرحله اول : ابتدا تعدادی خمیر برای هر یک از حیواناتی که مد نظر دارید تهیه کنید. همچنین حلقه های معمولی و بدون نگین برای اینکار در نظر بگیرید.

آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر

مرحله دوم : تزیین حلقه به شکل خرس

ابتدا مقداری خمیر قهوه ای رنگ تهیه کنید و قسمت از حلقه را همانند تصویر زیر با خمیر بپوشانید.

برای قسمت گوش خرس نیز یک تکه خمیر قهوه ای را به صورت دایره در آورید و روی آن را مقداری خمیر سفید متصل کنید. پس از آن طرح را از وسط نصف کنید وبه روی حلقه و قسمتی که خمیر قرار داده اید این دو تکه را متصل کنید یا بچسبانید.

همچنین به کمک نوک خودکار یا ابزار ها مختص به طراحی با خمیر می توانید دو چشم برای خرس ایجاد کرده و با لاک به رنگ آمیزی قسمت بینی خرس و چشم های آن بپردازید.

آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر

مرحله سوم : تزیین حلقه به شکل خرگوش و اردک و بچه گربه

تمامی مراحل شبیه به مرحله قبل می باشد با این تغییر که همانند تصاویر زیر می بایست تغییراتی در گوش ها، چشم ها و دهان حیوانات بر اساس نوع آن ها به وجود آورید که می توانید از تصاویر زیر الگو بگیرید.

آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر

مرحله چهارم : در نهایت شما توانسته اید به تزیین حلقه به شکل حیوانات بپردازید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

نکته : زمانی که این کاردستی را ساخته اید از آن عکس گرفته و برای ما در قالب نظر بفرستید تا کاربران دیگر آن را مشاهده کنند. برای حمایت ما سایت با ما بیاموز به دوستان خود معرفی نمایید.

آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر

آموزش تزیین حلقه به شکل حیوانات با خمیر

منبع :
instructables
—————————————————————————————————————————————–

توجه : این مطلب متعلق به سایت با ما بیاموز می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع ،خلاف قانون می باشد.

این صفحه را در تلگرام به اشتر

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش ساخت کاردستی با تخمه کدو

کاردستی با تخمه کدو ؛ آموزش ساخت کاردستی چتر با تخمه کدو

کاردستی با تخمه کدو، در این آموزش سعی داریم با تهیه تعدادی پوست تخمه کدو ...