خانه / آموزش / آموزش تصویری غیر فعال کردن برنامه ها در گوشی های اندروید

آموزش تصویری غیر فعال کردن برنامه ها در گوشی های اندروید

غیر فعال کردن برنامه ها در گوشی های اندروید

غیر فعال کردن برنامه ها در گوشی های اندروید

آموزش تصویری غیر فعال کردن برنامه ها در گوشی های اندروید

به گزارش سایت با ما بیاموز . امروز با موضوع ” آموزش تصویری غیر فعال کردن برنامه ها در گوشی های اندروید ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

شاید براتون پیش اومده باشه که در گوشی اندرویدی خودتون یک برنامه رو نصب و فعال کرده اید و از اون برنامه خسته شده اید و دوست دارید که اونو غیر فعال کنید . به همین منظور امروز تصمیم گرفتم با آموزش تصویری غیر فعال کردن برنامه ها در گوشی های اندروید در خدمت شما دوستان عزیز باشم.

آموزش غیر فعال کردن برنامه ها در گوشی های اندروید

مرحله اول : ابتدا از میان آیکن ها گوشی اندرویدی خودتون تنظیمات  ” Settings “رو انتخاب کنید.

مرحله دوم : بعد از وارد شدن به بخش تنظیمات به دنبال بخش هایی مانند برنامه ها ” Apps یا مدیریت برنامه  ” Application Manager “را بگردید و یکی از این دو را انتخاب کنید و روی آن را ضربه بزنید.

مرحله سوم : حال از منو های بالایی روی گزینه همه ” All ” ضربه بزنید

نکته : حالا لیستی از برنامه ها و اپلیکیشن هایی که در گوشی اندرویدی  شما وجود دارد نمایش داده میشود که شما به دلخواه خودتون که میخواهید کدوم برنامه رو غیر فعال کنید اون رو انتخاب میکنید و  ما برای مثال یکی از این برنامه ها رو میخواهیم غیر فعال کنیم.

سپس بر روی برنامه دلخواه ضربه میزنیم

و حالا بعد از ضربه زدن روی برنامه مورد نظر دو گزینه به وجود می آید که شما برای غیر فعال کردن آن روی گزینه غیر فعال ” Disable ” ضربه بزنید.

مرحله چهارم : بعد از ضربه زدن روی ” Disable ” یک پیام ظاهر میشود که ازتون می پرسد آیا میخواهید این برنامه رو غیر فعال کنید که شما اگر نظرتون مثبته OK رو بزنید و در غیر این صورت روی CANCEL ضربه بزنید.

مرحله پنجم : حالا می بینید که که کنار برنامه غیر فعال شدن نوشته شده است غیر فعال ” Disable  ” و اگر خواستید دوباره فعالش کنید همین کارو دوباره انجام دهید و انجا به جای Disable گزینه فعال شدند ” enable” رو بزنید.

 

در صورت کپی از این مطلب حتما منبع آن را ذکر کنید

این صفحه را در تلگرام به اشتر

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش ساخت ظرف با خمیر بازی

آموزش ساخت ظرف با خمیر بازی

آموزش ساخت ظرف با خمیر بازی با ما بیاموز، در آموزش های قبلی با “ آموزش ...