صفحه اصلی / آموزش / آموزش جداسازی اتاق با طناب

آموزش جداسازی اتاق با طناب

آموزش جداسازی اتاق با طناب
آموزش جداسازی اتاق با طناب

آموزش جداسازی اتاق با طناب

با ما بیاموز، در این مطلب سعی داریم با یک خلاقیت ساده روش جداسازی اتاق با طناب حصیری را به شما بیاموزیم. در واقع به کمک تهیه مقداری چوب و همچنین تهیه مقداری طناب حصیری و انجام تغییراتی به روی این موارد می تواند یک جداسازی زیبا در اتاق ها به وجود آورد به هر چه زیبا تر شدن اتاق ها پرداخت. روش ساخت چنین کاردستی بسیار آسان است. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش های سایت با ما بیاموز همراه باشید.

———————————————————————————————————————

مراحل جداسازی اتاق با طناب »

———————————————————————————————————————–

مرحله اول : ابتدا به اندازه ای که مایل هستید جداسازی اتاق را انجام دهید برای کف و سقف مقداری چوب تهیه کنید و سپس به فاصله 5 سانتی ( سلیقه ای می باشد) حفره هایی برای عبور طناب حصیری ایجاد کنید و سپس مقداری چوب برای سه طرف دیگر این چوب تهیه شده چوب تهیه کنید.

در واقع باید طناب را از حفره ها عبور داده و گره زد به همین دلیل باید قسمت های گره زده را پوشاند تا نمای بدی ایجاد نشود به همین دلیل باید یک جعبه بزرگ مستطیل در کف و سقف ایجاد شود. از تصاویر زیر الگو بگیرید.

آموزش جداسازی اتاق با طناب

مرحله دوم : در این بخش میزان فاصله بین سقف و کف اتاق را اندازه بگیرید و طناب های حصری را مقداری بیشتر از این سایز اندازه گرفته برش بزنید و سپس ابتدا از حفره موجود در چوب برای سقف عبور دهید و گره بزنید و سپسسر چوب را به سقف متصل کنید.

سپس ادامه طناب را از درون حفره های چوب کف عبور داده به خوبی بکشید تا سفت شود و سپس اضافه را برش بزنیدو درون جعبه ای که ساخته اید قرار دهید.

آموزش جداسازی اتاق با طناب

مرحله سوم : در نهایت به همین سادگی توانسته اید به جداسازی اتاق با طناب حصیری بپردازید. امیدوارم از این آموزش و ایده نهایت لذت را برده باشید.

نکته : زمانی که این کاردستی را ساخته اید از آن عکس گرفته و برای ما در قالب نظر بفرستید تا کاربران دیگر آن را مشاهده کنند. برای حمایت ما سایت با ما بیاموز به دوستان خود معرفی نمایید.

آموزش جداسازی اتاق با طناب
آموزش جداسازی اتاق با طناب
منبع :
instructables
—————————————————————————————————————————————–

توجه : این مطلب متعلق به سایت با ما بیاموز می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع ،خلاف قانون می باشد.

این صفحه را در تلگرام به اشتر

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش ساخت حباب ساز با آرمیچر + فیلم

آموزش ساخت حباب ساز با آرمیچر + فیلم

آموزش ساخت حباب ساز با آرمیچر + فیلم با ما بیاموز، در آموزش های قبلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *