خانه / آموزش / آموزش ساخت جعبه ساعت

آموزش ساخت جعبه ساعت

آموزش ساخت جعبه ساعت

آموزش ساخت جعبه ساعت

آموزش ساخت جعبه ساعت

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع “ آموزش ساخت جعبه ساعت ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

در مقاله های قبلی با آموزش ساخت قاب عکس تکه ای خدمت شما بودیم. امروز نیز آموزش دیگری را برای شما آماده کردیم. با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید ساعت های مچی هنوز هم دارای طرفداران خاص خود می باشد و موقع خرید آن بعضی از فروشندگان جعبه ساعت نیز به همراه آن در اختیارتان قرار می دهند ولی خب بعضی از جعبه ساعت ها باب میل ما نبوده و زیبایی خاصی ندارند به همین دلیل سعی داریم که خودمان روشی را برای ساخت جعبه ساعت تهیه نموده و در اختیار شما قرار دهیم. روش کار بسیار آسان است و شما با صرف کمترین هزینه می توانید به نتیجه مطلوب برسید. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش های سایت با ما بیاموز همراه باشید.

———————————————————————————————————————–

مراحل ساخت جعبه ساعت »

———————————————————————————————————————–

مرحله اول : ابتدا بر حسب مقدار اندازه ای که از جعبه ساعت خود انتظار دارید دو تکه چوب تهیه کنید. ما دو تکه چوب در ابعادی با 20 سانتی متر طول و 12.5 سانتی متر عرض و همچنین دارای 2 سانتی متر ضخامت تهیه کرده ایم.

آموزش ساخت جعبه ساعت

مرحله دوم : در این بخش شما باید چه در چوب اول و چه در چوب دوم دو مستطیل حفر کنید. که هر یک از این مستطیل ها دارای ابعاد 16 سانتی متر طول و 5 سانتی متر عرض و همچنین ضخامت حفر شده آن 0.5 سانتی متر باشد. طرح شما باید در وسط قرار بگیرد.

آموزش ساخت جعبه ساعت

مرحله سوم : وقتی در هر دو چوب دو مستطیل ایجاد کرده اید برای قسمت بالایی آن بر حسب مارک ساعت می توانید طرحهایی به صورت اختیاری ایجاد کنید که ما به شکل زیر عمل کرده ایم.

آموزش ساخت جعبه ساعت آموزش ساخت جعبه ساعت

مرحله چهارم : در این بخش وقتی تمامی کار های مرحله قبل شما انجام شده است دو طرف چوب ها را به کمک لولا و پیچ های کوچک، دو تکه چوب را بهم هم وصل کنید. همچنین می توانید بر حسب سلیقه خود به رنگ آمیزی و براق نمودن آن بپردازید.

آموزش ساخت جعبه ساعت آموزش ساخت جعبه ساعت

مرحله پنجم : در این بخش بعد از وصل نمودن لولا در موقعی که جعبه بسته می شود برای اینکه دو طرف چوب به خوبی روی هم قرار گرفته و باز نشوند دو سوراخ کوچکی در دو طرف هر دو چوب ایجاد کنید و در قسمت پایینی در دو سوراخ ایجاد شده آهنربا قرار دهید و در سوراخ های کوچکی که در بالا ایجاد کرده اید نیز آهنربا قرار دهید تا موقعی که درب بسته میشود این دو به خوبی همدیگر را جذب کنند.

آموزش ساخت جعبه ساعت

آموزش ساخت جعبه ساعت

مرحله ششم: در نهایت شما توانسته اید یک جعبه ساعت ساده و البته بسیار جالب و کاربردی بسازید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

نکته : زمانی که این کاردستی را ساخته اید از آن عکس گرفته و برای ما در قالب نظر بفرستید تا کاربران دیگر آن را مشاهده کنند. برای حمایت ما سایت با ما بیاموز به دوستانتان معرفی نمایید.

آموزش ساخت جعبه ساعت

آموزش ساخت جعبه ساعت

امیدوارم با نظرات خود ما را خوشحال کنید.
منبع :
instructables
—————————————————————————————————————————————–

توجه : این مطلب متعلق به سایت با ما بیاموز می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع ،خلاف قانون می باشد.

این صفحه را در تلگرام به اشتر

2 نظر ها

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش ساخت ظرف با خمیر بازی

آموزش ساخت ظرف با خمیر بازی

آموزش ساخت ظرف با خمیر بازی با ما بیاموز، در آموزش های قبلی با “ آموزش ...