صفحه اصلی / آموزش / آموزش ساخت پایه هدفون چوبی

آموزش ساخت پایه هدفون چوبی

آموزش ساخت پایه هدفون چوبی
آموزش ساخت پایه هدفون چوبی

آموزش ساخت پایه هدفون چوبی

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع ” آموزش ساخت پایه هدفون چوبی ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

در مقاله های قبلی با آموزش ساخت میز چند منظوره ساده در خدمت شما بودیم. امروز نیز آموزش دیگری را برای شما آماده کردیم. با ما همراه باشید.

در این مطلب قصد داریم برای عزیزانی که هدفون دارند و یکی از معظلات آن ها یافتن مکانی برای قرار دادن هدفون می باشد یک آموزش کامل برای این مشکل آماده نماییم. ما در این آموزش بر اساس یک الگو و مقداری چوب به شما نحوه و چگونگی ساخت پایه هدفون را آموزش خواهیم داد. نحوه کار بسیار آسان می باشد و نیازی به کار سخت نمی باشد. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش های سایت با ما بیاموز همراه باشید.

مرحله اول : طرح اصلی ما همانند تصویر زیر می باشد. و شما باید طرحی مانند شکل زیر را بر روی چوب دلخواه بکشید. یا کار آسان تر به این صورت می باشد که شما طرح زیر را دانلود و بر روی کاغذ چاپ کرده و سپس بر روی چوب قرار دهید و بر اساس آن بر روی چوب طرح زیر را پیاده سازی نمایید.

آموزش ساخت پایه هدفون چوبی

مرحله دوم : شما می توانید از چوب ها و طرح های مختلفی استفاده کنید و در اینجا ما از چوب هایی که در رنگ های مختلف به هم متصل هستند استفاده می کنیم. نوع و جنس چوب به سلیقه شما بستگی دارد. البته یادتان باشد می توانید هر چوبی استفاده کنید و در آخر با اسپری رنگ چوب طرح خود را زیبا نمایید.

آموزش ساخت پایه هدفون چوبی

مرحله سوم : در این بخش مشاهده می کنید ما طرح اصلی را بر روی یک تخته سه لایه ( یا شما می توانید بر روی مقوا ، کاغذ ) چاپ کرده ایم و بر روی چوب اصلی قرار داده و سپس طرح را با مداد کشیده ایم.آموزش ساخت پایه هدفون چوبی

مرحله چهارم : زمانی که طرح را روی چوب کشیده اید می توانید با اره معمولی یا دستگاه اره بر اساس طرح برش بزنید و شکل نهایی همانند تصویر زیر را بدست آورید. وقتی چوب را به شکل اصلی درآوردید و برای درج مارک روی آن همانند تصویر یک شکل و مارک ایجاد کنید.

آموزش ساخت پایه هدفون چوبی

مرحله پنجم : در این بخش به صورت اختیاری می توانید مارک و علائم زیبایی را روی بدنه پایه هدفون به وجود آورید.

مرحله ششم : در این قسمت یک تکه چوب برای انتها و کف پایه هدفون تهیه کرده و قسمت بالایی و کفی را با چسب چوب به خوبی بهم بچسبانید. ما برای اینکه به خوبی این دو جزء بهم بچسبند از کش استفاده کردیم و بعد از محکم شدن کش را در می آوریم.

آموزش ساخت پایه هدفون چوبی

مرحله هفتم : در این بخش می توانید با اسپری رنگ چوب یا (رنگ چوب معمولی) طرح خود را تکمیل تر نمایید و همچنین کفی پایه هدفون را رنگ آمیزی کنید.

آموزش ساخت پایه هدفون چوبی آموزش ساخت پایه هدفون چوبی

مرحله هشتم : در نهایت پس از گذشت چند مرحله توانسته اید یک پایه هدفون بسیار زیبا و جالب بسازید.

نکته : اگر توانسته اید مشابه این کاردستی را بسازید از کاردستی خود عکس گرفته و برای ما ارسال نمایید تا با درج نام شما در سایت منتشر شود. برای حمایت ما سایت مارا به دوستانتان معرفی نمایید.

آموزش ساخت پایه هدفون چوبی
آموزش ساخت پایه هدفون چوبی
امیدوارم با نظرات خود ما را خوشحال کنید.
منبع :
instructables
—————————————————————————————————————————————–

توجه : این مطلب متعلق به سایت با ما بیاموز می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع ،خلاف قانون می باشد.

این صفحه را در تلگرام به اشتر

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش ساخت نگهدارنده ملاقه

آموزش ساخت نگهدارنده ملاقه برای آشپزخانه

آموزش ساخت نگهدارنده ملاقه برای آشپزخانه با ما بیاموز، در آموزش های قبلی با “ چگونه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *