خانه / دنیای اطراف ما / استفاده از کامپیوتر با 3 مانیتور
استفاده از کامپیوتر با 3 مانیتور
استفاده از کامپیوتر با 3 مانیتور

استفاده از کامپیوتر با 3 مانیتور

استفاده از کامپیوتر با 3 مانیتور

استفاده از کامپیوتر با 3 مانیتور

استفاده از کامپیوتر با 3 مانیتور

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع ” استفاده از کامپیوتر با 3 مانیتور ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

به نقل از خبرگزاری مهر، تا قبل از این تلاشهای بسیاری برای افزایش محدوده مانیتورها انجام شده است و حتی کامپیوتر همراهی با دو مانیتور هم ساخته شده اما همه این تلاشها همراه با افزوده شدن وزن قابل توجه به سیستم همراه اولیه بوده است.

حالا گروهی از محققان مبتکر در بلژیک دستگاه همراهی ارایه کرده اند که خود به تنهایی مجهز به یک مانیتور است و در عین حال می توان یک یا دو مانیتور 13، 15 یا 17 اینچی Full HD بسیار باریک نیز به آن افزود. مهمترین ویژکی این نوآوری سبک بودن کل دستگاهی است که تا سه مانیتور دارد.

این مانیتورها که ویژگی کار با Mac و PC را دارند ویژگی چرخش تا ۱۸۰ درجه را نیز دارند. این ویژگی مهم به واسطه لولاهای آلومینیومی ویژه ای است که برای این مجموعه طراحی شده است.

از مهمترین کاربردهای این فناوری نوین می توان به استفاده در نشست های کاری و تجاری، امور ویرایشی در مطبوعات و رسانه ها و حتی انجام بازی های پیچیده اشاره کرد. این محققان مبنای اصلی کار خود را کامپیوتر های همراه موجود در بازار قرار داده به شکلی تلاش می کنند تا هر کاربر با کامپیوتر شخصی خود بتواند صاحب سه مانیتور به طور همزمان شود.

این فناوری جدید Sliden’Joy نام داشته و با استفاده از پورت USB قابلیت اتصال یک یا دو مانیتور به کامپیوتر همراه اصلی را دارد. ابداع کنندگان این فناوری جدید هم اکنون در حال جمع آوری منابع مالی کافی برای توسعه ایده خود و تولید تجاری آن هستند.

این صفحه را در تلگرام به اشتر

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با ...