صفحه اصلی / دنیای اطراف ما / اسپرت ترین ماشین جهان به نام کبرا 427

اسپرت ترین ماشین جهان به نام کبرا 427

کبرا 427
کبرا 427

اسپرت ترین ماشین جهان به نام کبرا 427

به گزارش سایت با ما بیاموز ، امروز با موضوع اسپرت ترین ماشین جهان به نام کبرا 427 در خدمت شما دوستان هستیم.

به خاطره پنجاهمین سالگرد تولید یکی از پر طرفدارترین ماشین اسپرت در تاریخ خودروسازی جهان، 50 نسخه جدید از ماشین کبرا 427 افسانه ای این بار با کمک از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز خودروسازی تولید می کند.

در تاریخ صنعت خودروسازی خیلی کم پیش اومده که ماشینی اونقدر محبوب و پرطرفدار باشد که پس از خارح شدن از کارخانه سازنده به صورت مستقیم وارد کلکسیون خاص ترین ماشین های دنیا شود اما این اتفاق برای ماشین اسپرت کبرا 427 ( Cobra 427 ) شرکت خودروسازی Carroll Shelby International رخ داده است.

این ماشین منحصر به فرد که 50 سال پیش در چنین روزی به جهانیان معرفی شد حالا با کار جالب توجه شرکت تولید کننده، جاودانه تر از هر زمان دیگری شده است. طراحان شرکت Carroll Shelby International اقدام به تولید 50 دستگاه دیگر از این خودرو کرده اند تا 50 سالگی این محصول تاریخی را جشن بگیرند.

کبرا 427
کبرا 427
کبرا 427
کبرا 427

هر یک از این 50 ماشینجدید ثبت جهانی خاص خود را دارند تا مشخص شود آنها در ادامه 343 خودروی کبری ساخته شده اند که در دهه 1960 از کارخانه خارج و روانه بازار شده بودند.

خودروهای جدید با استفاده از فناوری شیشه کربنی در بدنه تولید شده اند و با قیمتی درحدود 120 هزار دلار به فروش می رسند. البته نسخه بدنه آلومینیومی این خودرو نیز تولید شده که قیمت گران تری داشته و درحدود 180 هزار دلار ارزش گذاری شده است.

شرکت سازنده اعلام کرده است که درصورت تمایل خریداران نسخه ارتقا یافته موتوری آن با قیمت نجومی 250 هزار دلار ارایه می شود. این نسخه از موتور پرقدرت 700 اسب بخاری برخوردار است.

همه چیز در این خودروی دوست داشتنی منطبق بر حال و هوای 50 سال پیش ارایه شده با این تفاوت که از استانداردهای امروز برای به روزرسانی های لازم در آن بهره گرفته شده است. از آن جمله می توان به شاسی تقویت شده و ترمزهای دیسکی امروزی اشاره کرد.

Cobra 427
Cobra 427
Cobra 427
Cobra 427
منبع خارجیgizmag
ترجمه : خبرگزاری مهر
این صفحه را در تلگرام به اشتر

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *