صفحه اصلی / دنیای اطراف ما / افزایش سرعت گوشی با برنامه Fast Reboot

افزایش سرعت گوشی با برنامه Fast Reboot

افزایش سرعت گوشی با برنامه Fast Reboot

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع ” افزایش سرعت گوشی با برنامه Fast Reboot ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

به نقل از خبرگزاری مهر، بعضی از برنامه هایی که امروزه وارد بازار می شوند محتوای آموزشی، تفریحی، سرگرمی دارند و بعضی دیگر نیز از اطلاعات و داده های گوشی های هوشمند محافظت می کنند. کاربران با توجه به نیاز یا سلیقه های خود این برنامه ها را بر روی گوشی هوشمند یا تبلت های خود نصب می نمایند که می تواند به دلیل تعداد زیاد آنها، کندی گوشی های هوشمند یا تبلت را به دنبال داشته باشد.

سرعت کم و همچنین عدم اجرا سریع برنامه ها یکی از مشکلاتی است که کاربران گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید با آن مواجه می شوند. در این زمان ، کاربران معمولا به ریست کردن و برگرداندن گوشی به حالت اولیه ببپردازند تا بتوانند از سرعت پایین گوشی خود خلاصی یابند. اما ریست کردن می تواند با پاک یا حذف شدن اطلاعات گوشی های هوشمندهمراه باشد به همین دلیل روش خوبی بهشمار نمی رود.

در نتیجه، کاربران برای رفع کندی به خاموش و روشن کردن گوشی های هوشمند می پردازند تا بتوانند از کندی برنامه های خود خلاصی یابند . یکی از برنامه هایی که می تواند در چنین مواقعی مفید باشد، برنامه Fast Reboot است.

اگر جزء افرادی هستید که با کندی  همیشگی گوشی هوشمند یا تبلت های خود دست و پنجه نرم می کنند، پیشنهاد می شود تا برنامه Fast Reboot را روی اسمارت فون خود نصب نمایید . این برنامه از سیستم عامل های اندروید پشتیبانی کرده و به نوعی ریبوت یا راه اندازی مجدد اسمارت فون را بدون خاموش شدن گوشی انجام می دهد تا اسمارت فون از کندی خود دور شود.

برنامه Fast Reboot به رفع مشکل کندی بدون نیاز به خاموش و روشن کردن اسمارت فون ها می پردازد. اپلیکیشن Fast Reboot به صورت یک ویجت عمل کرده و کاربران با کلیک روی ویجت مربوطه به تمامی قسمت های اسمارت فون ها دسترسی خواهند داشت. تمام بخش ها و برنامه هایی که باز مانده اند را به صورت اتوماتیک بسته و پس از رفع کندی دوباره برنامه ها را باز می کند. چنین عملکردی در برنامه Fast Reboot به کاربرانش این توانایی را می دهد تا ازکندی گوشی های هوشمند خود خلاصی یابند.

شما می توانید این برنامه را از کافه بازار دانلود نمایید. لینک

این صفحه را در تلگرام به اشتر

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *