صفحه اصلی / دنیای اطراف ما / برترین ماشین اسپرت جهان

برترین ماشین اسپرت جهان

برترین ماشین اسپرت جهان
برترین ماشین اسپرت جهان

 برترین ماشین اسپرت جهان

به گزارش سایت با ما بیاموز، کمپانی موفق به نام  Maggiora وCarrozzeria Viotti در کشور ایتالیا که  درتولید و عرضه خودروهای کلاسیک  و اسپرت سفارشی شهرت دارد، ماشینی به نام  توربو شارژ اسپرت قدرتمندی را می سازد که به موتوری 6 سیلندر با قدرت  شگفت آور 610 اسب بخار مجهزشده است.

مهم ترین ویژگی که باید بهش دقت کرد ساختار تقریبا دست نخورده بدنه آن است به طوریکه در با یک نگاه به این ماشین شما را به یاد عصر طلایی ماشین های اسپرت مربوط به دهه 1960 میلادی می اندازد.

ورژن قدیمی این ماشین اسپرت به سفارش بازار خودرو کشور برزیل ساخته شده بود و جالب تر اینکه در بسیاری از مسابقات سرعت و شتاپ برسکو نخست ایستاده است. اولین باز این ماشین در پاییز سال 1957 میلادی  و در نمایشگاه خودروی پاریس به دنیا معرفی شد.

اکنون قرار است تنها 110 دستگاه از این ماشین اسپرت ساخته شود. تولید محدود این خودرو به دلیل جاودانه ماندن این ماشین در آینده است. بی شک هر یک از این 110 دستگاه خودرو در آینده ارزش مادی و تکنولوژیکی قابل توجهی خواهند داشت.

ماشین اسپرت Willys از موتوری به حجم 3.8 لیتر بهره می برد و جالب اینکه صفر تا 100 را تنها در 2.7 ثانیه پر می کند و یعنی این خودرو را باید جزء پرشتاب ترین خودروهای اسپرت حال حاضر دنیا حساب کرد.

محصول نو آوری شده این شرکت ایتالیایی به سرعتی در حدود 340 کیلومتر بر ساعت می رسد اما نباید فراموش کرد که تنها نقطه ی ضعف فعلی این ماشین مصرف تا حدودی بالای سوخت آن است.

طبق گزارش شرکت تولید کننده این ماشین  قیمت این خودرو که در اوایل سال 2015 میلادی برنامه فروش آن آغاز می شود حدود 468 هزار دلار است.

willys-interlagos-coachbuilt-special-3
برترین ماشین اسپرت جهان
willys-interlagos-coachbuilt-special-6
برترین ماشین اسپرت جهان
willys-interlagos-coachbuilt-special-7
برترین ماشین اسپرت جهان

منبع :

خبرگزاری مهر

این صفحه را در تلگرام به اشتر

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *