خانه / دنیای اطراف ما / تبلیغات در کره ماه توسط یک شرکت ژاپنی

تبلیغات در کره ماه توسط یک شرکت ژاپنی

تبلیغات در کره ماه توسط یک شرکت ژاپنی

تبلیغات در کره ماه توسط یک شرکت ژاپنی

تبلیغات در کره ماه توسط یک شرکت ژاپنی

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع ” تبلیغات در کره ماه توسط یک شرکت ژاپنی ” در خدمت شما دوستا ن عزیز هستیم.

به نقل از خبرگزاری مهر، در این مأموریت که برای اولین  بار در تاریخ فضایی اتفاق می افتد، یک کمپانی تولید کننده آب معدنی و نوشیدنی های ورزشی در ژاپن معروف به Otsuka Pharmaceutical Co دستگاه غولپیکری معروف به کپسول زمان را به کره ماه ارسال می کند که در واقع یک قوطی بزرگ نوشیدنی ورزشی این کمپانی می باشد.

بر اساس برنامه ریزیهای از پیش صورت گرفته، این کپسول تبلیغاتی توسط ماه نشین Astrobotic Technology راهی قمر طبیعی زمین می شود. قرار است یک فروند راکت فالکون ۹ شرکت فضایی اسپیس ایکس این مأموریت را در اواخر سال ۲۰۱۶ انجام دهد.

چشم اندازی که در این پروژه تبلیغاتی و فضایی ایجاد شده این است که کاشفان آینده ماه با باز کردن این قوطی ها (که حاوی پودر مخصوصی هستند) و ترکیب آن با آب کشف شده در ماه، نوشیدنی ورزشی دلچسبی بنوشند.

هنوز جزئیات بیشتری درباره این مأموریت و هزینه های آن اعلام نشده اما گفته می شود هزینه ارسال این محموله به ازای هر یک کیلوگرم آن بالغ بر 1.2 میلیون دلار است.

در حال حاضر شرکت ژاپنی تولید کننده نوشیدنی های ورزشی با همکاری شرکت Astroscale که در سنگاپور واقع است کپسول زمان مورد نظر را طراحی می کنند. این کپسول باید مقاومت بالایی در برابر شرایط سخت محیطی ماه داشته باشد.

این صفحه را در تلگرام به اشتر

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با ...