خانه / دنیای اطراف ما / دانلود بازی FIFA 2015 برای کامپیوتر (pc) همراه با کرک
بازی فیفا 15
بازی فیفا 15

دانلود بازی FIFA 2015 برای کامپیوتر (pc) همراه با کرک

بازی فیفا 15

بازی فیفا 15

دانلود بازی FIFA 2015 برای کامپیوتر (pc) همراه با کرک

به گزارش سایت با ما بیاموز ، امروز با موضوع ” دانلود بازی FIFA 2015 برای کامپیوتر (pc) همراه با کرک ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

سرعت کلی گیم پلی همانند نسخه‌های قبل باز هم دچار تغییراتی شده و کمی کندتر به نظر می‌رسد که البته اگر FIFA World Cup را تجربه کرده باشید این کندی به مراتب مشهودتر خواهد بود. حرکات بازیکنان در زمین بازی سنگین از قبل شده و حتی چرخش ها و جابجایی های سریع نیز سنگینی خاص خود را دارند که البته این سنگینی همانند فیفا ۱۴ آزاردهنده نبوده و بیشتر در راستای القای وزن بازیکنان به بازیباز است. این سنگینی در صحنه هایی که بازیکنان پا به توپ می‌شوند و یا در صدد دریافت توپ هستند بیشتر و بهتر خود را نشان می‌دهد. رد و بدل کردن پاس‌های پینگ‌پنگی همچنان امکان پذیر است ولی فاکتور وزن سختی آنرا افزایش داده است. کیفیت پاس ها (بخصوص پاس‌های تک‌ضرب) با توجه به موقعیت بدن و پای تکیه‌گاه بازیکنان متفاوت است و ممکن است در صحنه‌ای با این که قدرت را بسیار پر کرده کرده‌اید، به دلیل عدم تعادل بازیکن پاسی آرام و بی جان را شاهد باشید. حتی در بعضی از صحنه ها اگر بازیکن دریافت کننده توپ در حرکت باشد، در صورت فرستادن توپ در خلاف جهت وی، ممکن است سر خورده و فرصت ضد حمله برای حریف فراهم شود. همین موارد در کنار فیزیک بسیار خوب بازی یکی از ویژگی‌های خوب فیفا ۱۵ را تشکیل می‌دهد.

بازی فیفا 15

بازی فیفا 15

آموزش نصب را حتما قبل از اجرای بازی مرور بفرمایید

بازی در از بین بردن حس ماشینی بودن صحنه ها بسیار موفق تر از نسخه های پیشین عمل می‌کند. در جریان بازی ممکن است بارها توپ های اتفاقی با تغییر مسیرهای ناگهانی در اختیارتان قرار گرفته و یا شوتهایی که انتظارش را نداشتید به گل تبدیل شوند. شاید از دید بعضی ها این ویژگی چندان با اهمیت نباشد ولی در بوجود آوردن حس منحصربفرد بودن هر بازی و صحنه نقش غیر قابل انکاری را ایفا می‌کند.

شوت‌زنی در بازی به لطف پیشرفت قابل توجه دروازه‌بان‌ها در مهار توپ‌ها بسیار سخت تر شده است. دروازه‌‌بان‌ها امسال بر خلاف سال‌های قبل در جایگیری‌ها کمتر مرتکب اشتباه شده و به راحتی تسلیم شوت‌های مهاجمین نمی‌شوند. مدافعین نیز در جایگیری‌ها بسیار هوشمندانه عمل می‌کنند و ممکن است بلوکه شدن شوتهایتان توسط مدافعین حریف به یکی از تکراری‌ترین صحنه های بازی برایتان تبدیل شود. مدافعین در سر زدن نیز بسیار خوب عمل می‌کنند و گل زدن از روی ارسال و توپ‌های هوایی بسیار سخت تر شده است. البته این موارد زمانیست که به صورت تک نفره به بازی بپردازید و زمانیکه به صورت چند نفره بازی کنید ضریب اشتباهات مدافعین به شکل قابل توجهی افزایش می‌یابد.

هوش‌مصنوعی در فیفا ۱۵ نسبت به نسخه‌های قبل عملکرد به مراتب قابل قبول‌تری را ارائه می‌دهد و تیم‌های مختلف در شرایط و زمان‌های مختلف از استراتژی و نقشه‌های متفاوتی برای کسب نتیجه استفاده می‌کنند. برای مثال اگر در استادیوم ویلاپارک و با تیم آرسنال به مصاف استون ویلا بروید، در صورت مساوی بودن بازی از حدود دقیقه ۷۰ می‌توانید شاهد بازی تدافعی (و یا به اصطلاح دفاع اتوبوسی) تیم حریف بوده و حتی وقت تلف کردن آنها را نیز مشاهده کنید. در حالی که اگر مثلا تاتنهام را بجای آرسنال انتخاب کرده باشید، در همین شرایط نه تنها با دفاع فشرده و اتوبوسی حریف مواجه نمی‌شوید بلکه باید برای حفظ تک امتیاز خود در برابر حملات پی در پی حریف تلاش کنید. هوش مصنوعی بازیکنان به صورت انفرادی نیز بسیار بهتر شده و هر یک نسبت به انجام وظایف خود هوشمندانه تر عمل می‌کنند. مهاجمین در استفاده از تک موقعیت ها (بخصوص در درجات سختی بالاتر) بسیار خوب عمل می‌کنند و از کوچکترین روزنه و فضای خالی برای گل کردن توپ استفاده می‌کنند. مدافعین نیز بسیار سخت کوش‌تر شده‌اند و در جایگری‌ها و فشار آوردن به مهاجم حریف کم اشتباه ظاهر می‌شوند. زمانیکه مدافعین به صورت فشرده و اتوبوسی در حال دفاع کردن باشند و همچنین با در نظر گرفتن عملکرد قابل توجه دروازه‌بان‌ها در مهار ضربه‌های مختلف، گلزنی در بازی عملا به کاری نا‌ممکن تبدیل می‌شود و در همین شرایط است که گل زدن و شکستن دیوار محکم مدافعین حریف لذتی وصف نشدنی به ارمغان می‌آورد. لذتی که در بازیهای چند نفره (و بخصوص بازیهای آنلاین) بسیار کمرنگ‌‌تر می‌شود. همانطور که قبلا نیز اشاره شد مدافعین در بازیهای چند نفره در مقایسه با بازی‌های تک نفره هیچ اثری از نظم و انظباطی که در کارهای دفاعی بازیهای تک نفره وجود دارد مشاهده نمی‌شود و بازیکنان دفاع بسیار آشفته و نامنظم جایگیری می‌کنند و در نتیجه فضاهای خالی بسیاری را برای مهاجمین حریف مهیا می‌کنند. حتی استفاده از دفاع اتوبوسی نیز این مشکل را برطرف نمی‌کند و همچنان حفره‌های بزرگی را برای استفاده مهاجمین حریف در اختیارشان قرار می‌دهد. این مشکل به بعد شبیه ساز بودن بازی بسیار خدشه وارد می‌کند. بخصوص زمانیکه بازیکنی مثل مسی یا نیمار تک نفره به دل مدافعین حریف زده و با پشت سر گذاشتن ۷ یا ۸ بازیکن حریف گلزنی کند. شرایطی که به ثمر رسیدن ۸ گل در هر بازی را به یک حداقل و رقم خوردن نتیجه ای مثل ۵-۵ یا ۶-۶ را به مسئله‌ای عادی تبدیل می‌کند.

منبع توضیحات: سایت بازی سنتر

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows V/7/8/8.1 -64-bit

CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz

RAM: 4GB

Hard Drive Space Required: 15.0 GB

Minimum Supported Video Cards: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DirectX: 11.0

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows V/7/8/8.1 -64-bit

CPU: Intel i5-2550K @ 3.4Ghz

RAM: 8GB

Hard Drive Space Required: 15.0 GB

Supported Video Cards: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DirectX: 11.0

بازی فیفا 15

بازی فیفا 15

نکته : در صورت مشکل بودن روند زیر برای شما، آموزش تصویری برای نصب بازی، تا دوشنبه ساعت ۲۳ عرضه خواهد شد!

نکته : این کرک مورد تایید ۱۰۰% وبسایت دانلودها نبوده و امکان عدم تطبیق کرک با CPUهای مختلف وجود دارد. لطفا آموزش نصب بازی را به طور کامل انجام دهید و دقت کافی را لحاظ فرمایید. برای اجرای بازی در سایر نسخه های ویندوز و تکمیل دیتابیس CPUهای مورد پشتیبانی این کرک، می توانید منتظر ریلیز سایر آپدیت های کرک باشد. با تشکر.

توضیحات نصب بازی فیفا 15: کرک نهایی بازی فیفا ۱۵ توسط گروه ۳DM عرضه شد! برای اجرای این کرک لطفا موارد زیر را درنظر داشته باشید:

۱) این کرک (۳DM Version.1) تنها بر روی ویندوز ۷ ۶۴بیتی قابل اجرا است

۲) باید آخرین آپدیت کارت گرافیک شما قبل از اجرای بازی حتما نصب شده باشد.

۳) باید DirectX 11 بر روی سیستم شما نصب باشد، که می توانید از اینجا دریافت کنید.

۴) ویندوز شما باید به آخرین نسخه اش آپدیت شده باشد.

۵) تمامی نسخه های مربوط به Microsoft Visual C++ از ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ را حتما نصب کنید و این نصب را به ترتیب از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ انجام دهید. برای دانلود، می توانید اینجا را کلیک کنید.

۶) آخرین نسخه پیش نیاز Origin را حتما دانلود و نصب کنید. این پیش نیاز برای اجرای بازی ضروری است. برای دانلود می توانید اینجا را کلیک کنید.

حال، برای نصب این نسخه از بازی مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

۱) ابتدا آنتی ویروس و فایروال خود را حتما به طور کامل غیرفعال کنید.

برای آموزش اینکار اینجا کلیک کنید

۲) فایل فشرده دانلود شده خود را اکسترکت کنید تا ۲فولدر Game و Update 1-4+ Crack برای شما حاصل شود.

۳) حال، فولدر Game را در محل C:\Program Files قرار دهید. و فولدر Game را به FIFA 15 در صورت تمایل تغییر نام دهید.

۴) فایل های موجود در پوشه Update را در محلی که بازی را کپی کرده اید، جایگزین نمایید. به طور مثال اگر فولدر شما، همان فولدر Game باشد، فایل های موجود در پوشه Update را در فولدر Game جایگزین نمایید.

۵) فایل های موجود در پوشه Crack را در فولدر اصلی بازی جایگزین نمایید.

۶) فایل اجرایی Origin.Games.Reg.Tools.v1.0-3DM.exe را به صورت Run As Administrator اجرا کنید.

۷) فایل اجرایی Launcher.exe را به صورت Run As Administrator اجرا کنید تا بازی برای شما اجرا شود.

۸) از بازی لذت ببرید.

دانلود Update 1-4 + Crack 3DM Version.1 بازی

download دانلود بازی FIFA 15 برای PC دانلود به صورت پارت های ۱گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ :   لینک مستقیم

دانلود پارت ۲ :   لینک مستقیم

دانلود پارت ۳ :   لینک مستقیم

دانلود پارت ۴ :   لینک مستقیم

دانلود پارت ۵ :   لینک مستقیم

دانلود پارت ۶ :   لینک مستقیم

دانلود پارت ۷ :   لینک مستقیم

دانلود پارت ۸ :   لینک مستقیم

دانلود پارت ۹ :   لینک مستقیم

دانلود پارت ۱۰ : لینک مستقیم

منبع و پسورد فایل ها :

www.downloadha.com

برای حل مشکلات بازی روی لینک زیر کلیک کنید

حل مشکلات بازی FIFA 15 و حل ارور های فیفا 2015

این صفحه را در تلگرام به اشتر

118 نظر ها

 1. سلام من بازی رو دانلود کردم ولی پسوورد فایل رو دو سه بار میزنم ک بیاره نمیاره حتی دو سه بار هم اومدم و پسوورد رو دیدم و دیدم ک درست نوشته بودم ولی بازی نیاورد میشه بگین مشکل از کجاس

  • سلام دوست عزیز

   پسورد فایل رو باید به درستی وارد کنید و بازی بدون مشکل اکسترکت بشه. مجددا تلاش کنید

 2. با سلام من میترسم وقتی بازی رو دانلود کنم یا اجرا نشه یا با لگ مواجه بشم میخواستم شما در حق من یه لطفی بکنین بگین این بازی روی سیستم من چجوری اجرا میشه windows 7 64bit ram3 cpu e7500 amd hd 5450 لگ داره یا بدون لگ ممنون

 3. با سلام. من فیفا 15 رو تازه نصب کردم.سیستمم اینه: رم 4, گرافیک 1(gt 8500), سی پی یو هم 2 هسته ای 2.8 . من بازی رو باز میکنم اون پیغام 3dm میاد رو اوکی میزم میره دیگه هیچی نمیاد. در ضمن وقتی میخوام fifa configure رو هم باز کنم اولش یه ارور میده بعد میگه متوقف شده است. خواهشا کمکم کنین. مشکل از سیستم منه یا کرک و این؟ کارت گرافیکیم هم آپدیت 2015 شده.ویندوزم هم 10 شصت و چهار هستش.خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدین

  • سلام دوست عزیز

   سیستمتون خوبه ولی این بازی برای ویندوز 10 پیشنهاد نشده

   ولی ممکنه با کرک و آپدیت بشه مشکل رو حل کرد ولی دقیق اطلاع ندارم جواب بده یا نه

  • من با تعویض ویندوز مشکلی ندارم فقط اگه میشه دقیقا بگین واسه آپدیت و کرک چی کار بکنم؟؟فایل خاصی واسه دانلود هست؟ چون من از بیرون سی دیشو گرفتم خودش کرک داره ولی بازم اگه کرکی چیزی هست که باید دانلود بکنم لطفا بگین, با تشکر

  • سلام دوست عزیز

   باید در گوگل به دنبال کرک و اپدیت بازی باشید و دانلود و نصبش کنید.

 4. ببخشید من .amd_A10دارم آیا کار میکنه؟

  • سلام دوست عزیز

   دقیقا در مورد هر نوع کارت گرافیک اطلاعی ندارم

   این موراد در بخش مشخصات بازی نوشته شده

 5. ببخشید من همهی سیستمم به بازی میخوره فقط رمم یکم پایینه یعنی 2 هست بازی رو اجرا میکنه؟

 6. ببخشید من همهی پارت ها رو دان کردم میشه بگید کدوم فایل فشرده رو اکسترکت کنم

  • سلام دوست عزیز

   وارد برنامه اکسترکت کنند یعنی winrar بشید و از داخل برنامه همه فایل ها رو انتخاب و در یک محل اکسترکت کنید

 7. سلام من بازیو شرکتی خریدم وقتی میخوام برم قسمت career از بازی میاد بیرون یا stop working میده میشه کمک کنید

 8. روی این سیستم 64بیتی و cpu e5700 ورم 4گیگ جواب میده؟یانه بایدcpu بالاتراین داشته باشم خواهشاجواب بدین 2014روکه خوب جواب میده

  • سلام دوست عزیز

   سیستم شما باید بر اساس مشخصات زیر باشه .

   OS: Windows V/7/8/8.1 -64-bit

   CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz

   RAM: 4GB

   Hard Drive Space Required: 15.0 GB

   Minimum Supported Video Cards: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
   DirectX: 11.0

 9. سلام من اولا فیفا رو نصب کردم ولی اخطار اورجین میداد
  اورجین رو نصب کردم اکانت هک ساختم
  الان میزنم رو بازی فیفا بالا نمیاره ؟؟؟؟؟مشکلش چیه توروخدا جواب بدین

 10. سلام من اولا برام اخطار اورجین میومد
  اورجین رو نصب کردم و اکانت ساختم
  ولی وقتی فیفا رو میخوام بیارم اصلا بالا نمیاد حتی تو خود اورجینم؟؟؟؟؟توروخدا بگین چکار کنم

 11. سلام ، میشه بگید روی surface pro3 اجرا میشه؟
  i7
  8gb ram
  graphic 4 intel

 12. سلام لطفا جوابمو بدید مرسی. اطلاع دارید دقیقا در چه تاریخی کرک v4 یا ورژن چهار پخش میشه؟ بخدا کلافه شدم هرکار میکنم نمیشه فقط میگن باید کرک V4 بیاد لطفا بهم بگین کی کرک جدید پخش میشه

  • سلام دوست عزیز

   فکر کنم این کرک توی گوگل پیدا بشه. چون از این به بعد همه چیز مربوط به فیفا 16 منتشر میشه نه فیفا 15

 13. داداش سلام چجرمدل انتی ویروسرو بفهمم

 14. سلام من مشکلی برای ورود به منو اصلی بازی ندارم ولی وقتی میخوام وارد بازی اصلی بشم سرعت بازی افت میکنه و تقریبا خیلی آروم حرکت میکنه
  میشه کمک کنید؟

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با ...