درباره با ما بیاموز

با سلام خدمت شما دوست عزیز

در این بخش سعی داریم بعضی از موارد رو برای شما کاربر گرامی شرح دهیم تا با فعالیت ما بیشتر آشنا شوید.

———————————————————————————————————————–

1- سایتِ با ما بیاموز

تمامی آموزش های سایت یا اختصاصی بوده یا از سایت های خارجی ترجمه می شوند. همچنین منتشر شدن یک آموزش دلیل بر انجام آن نیست و ما مسئولیتی در قبال انجام آموزش های توسط افراد نداریم و مطالب سایت فقط  جنبه آگاهی و آموزشی دارند.

———————————————————————————————————————–

2- شیوه و هدف سایتِ با ما بیاموز چگونه است؟

در حقیقت ما بر پایه حرف اختصاری Do It Yourself ”  DIY ” یعنی “خودت انجام بده“به فعالیت می پردازیم.

DIY چیست؟

زمانی تمایل دارید یک کاری را خودتان انجام دهید، برای مثال خودتان یک وسیله بسازید یا خودتان راه حلی برای حل یک مشکل پیدا کنید در واقع در حال انجام یک پروژه DIY هستید.

———————————————————————————————————————–

3- سایتِ با ما بیاموز چگونه فعالیت می کند ؟

سایت ما بهترین آموزش های سایت های خارجی را که مطمئنن پاسخ گوی نیاز کاربران فارسی زبان می باشد را ترجمه کرده و با ویرایش و به صورت روان و آسان در سایت منتشر می کند. ما سعی می کنیم برای هر کاری بهترین روش و ارزان ترین روش را آماده کرده و در اختیار شما قرار دهیم.

نقد شما می تواند در این کار باعث پیشرفت ما شود.

———————————————————————————————————————–

نکات : 

نکته اول : اکثر مطالب سایت توسط تیم با ما بیاموز منتشر شده و از سایت های خارجی مشهور در عرصه آموزش ترجمه شده و به فارسی منتشر می شوند و منابع آن مطلب نیز درج شده و ما در زیر آن می نویسیم که این مطلب متعلق به سایت ما می باشد.

اگر از سایت های ایرانی مطالبی را نقل کنیم فقط منبع آن را درج می شود که چنین موضوعی به ندرت اتفاق می اُفتد و تمامی مطالب اصل می باشند.

نکته دوم: سایت با ما بیاموز به قانون کپی رایت پایبند بوده و تقاضا داریم شما نیز اگر مطالبی را کپی می کنید منبع آن را درج کنید چرا که برای ترجمه و ویرایش آن ساعت ها وقت صرف می شود.

امیدوام با ما همراه باشید و این سایت را به دوستانتان هم معرفی کنید

مدیریت سایتِ با ما بیاموز