خانه / دنیای اطراف ما / دستبند جدید گوگل که سرطان را تشخیص می دهد

دستبند جدید گوگل که سرطان را تشخیص می دهد

دستنبد جدید گوگل

دستنبد جدید گوگل

دستبند جدید گوگل که سرطان را تشخیص می دهد

به گزارش سایت با ما بیاموز ، امروز با موضوع ” دستبند جدید گوگل که سرطان را تشخیص می دهد ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

شرکت گوگل از محصول جدیدی با عنوان دستبندی برای تشخیص انواع سرطان‌ها خبر داده که می تواند راه درمانی جدیدی را پیش روی محققان قرار دهد.

شرکت گوگل تا قبل از این به عنوان یک موتور جستجو قدرتمند شناخته می شد اما در سال های گذشته ، این شرکت نوآوری های متفاوت و کاربردی مانند ساخت عینک گوگل، ماشین های بدون سرنشین و … را شروع کرده که بسیار جذاب هستند.

این شرکت در این اواخر خبر متفاوتی را منتشر کرده است مبنی بر این که می تواند قدم جدیدی در عرصه پزشکی و درمان سرطان ها محسوب شود. پزشکان، متخصصان و محققان بسیاری در حال فعالیت بر طرح تشخیص سلول های سرطانی با کمک دستبند هوشمند گوگل هستند.

این دستبند هوشمند زمانی که به دور مچ دست کاربران بسته می شود، قادر به تشخیص سلول های سرطانی است اما چگونگی عملکرد این دستبند را می توان اینگونه توضیح داد، در ابتدا، کاربران بایستی یک قرص حاوی نانوذرات را میل کرده تا مواد این قرص در بدن بیمار به گردش درآمده و به تشخیص سلول های سرطانی بپردازند.

اگر در بدن شخصی سلول های سرطانی یافت شود، نانوذراتی که در بدن به گردش درآمده اند، سلول های سرطانی را روشن کرده سپس سلول های روشن شده با کمک آهن ربای قوی که در دستبند گوگل نهفته شده، جذب این گجت شده و مسیر خود را به سمت این گجت ادامه می دهند.

اما برای بررسی و چگونگی عملکرد این پروژه، محققان گوگل به ساخت دست شبیه ساز شده ای روی آورده اند که از نظر رنگ، ظرافت و … شبیه دست انسان بوده و می تواند به خوبی این روند را نمایش دهد

منبع :

خبرگزاری مهر

این صفحه را در تلگرام به اشتر

یک نظر

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با ...