صفحه اصلی / دنیای اطراف ما / رونمایی از ماشین جدید فیلم جیمز باند

رونمایی از ماشین جدید فیلم جیمز باند

رونمایی از ماشین جدید فیلم جیمز باند

به گزارش سایت با ما بیاموز، این ماشین جدید DB10 نام دارد و قرار است در کنار بازیگر نخست سری جدید فیلمهای جیمزباند، ستاره بی چون و چرای فیلم باشد

شرکت خودروسازی آستون مارتین خودرویی ویژه برای سری جدید فیلمهای هیجانی جیمزباند می‌سازد که گفته می‌شود جزء پیشرفته ‌ترین ، پیچیده‌تربن و با کیفیت ترین خودروهای ساخته شده در جهان قرار دارد.

تا حدودی می‌توان گفت برای اولین باردر جهان است که برای تولید فیلمی ویژه، ماشینی مخصوص به آن ساخته می‌شود تا آنجا که “سام مندس” کارگردان فیلم جیمز باند برای نشان دادن خودرو و خاص بودن فناوریهای به کار رفته در آن خود به تنهایی به رونمایی اولیه از آن پرداخت.
این ماشین که یک کوپه دو است ساختاری کشیده و آیرودینامنیک دارد و از آنجاکه توسط مارک ریچمن مغز متفکر کمپانی آستون مارتین طراحی شده یکی از موفق ترین محصولات خودرویی جهان در سال ۲۰۱۵ به شمار می‌آید.

ظرافتهای به کار رفته در ماشین جیمز باند DB10 نشان از همکاری نزدیک کارگردان فیلم و تیم سازندگان خودرو دارد به طوریکه چراغهای باربک و کشیده جلوی خودرو، رنگ آمیزی خاکستری همراه با سایه روشن و لاستیک های بزرگ همگی نشان از ماجرایی مرموز و جاسوسی تازه‌ای است که قرار است به زودی آغاز شود.

آستون مارتین جزییات فنی درباره این خودرو اعلام نکرده اما گفته می‌شود از سیستم پیشر فته‌ای در آن استفاده شده که در نسل بعدی خودروهای این شزکت به کار خواهد رفت.

بدون تردید اوج هیجان به کار رفته در این ماشین در تولید محدود آن است. آستون مارتین تنها ۱۰ دستگاه از این خودرو تولید خواهد کرد اما جالبتر اینکه تمامی این ۱۰ دستگاه برای تولید فیلم به کار گرفته خواهد شد.

ماشین جدید جیمز باند

منبع :

خبرگزاری مهر

این صفحه را در تلگرام به اشتر

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *