خانه / دنیای اطراف ما / ساخت اپلیکیشن هشدار دهنده به نام اپلیکیشن Emoji

ساخت اپلیکیشن هشدار دهنده به نام اپلیکیشن Emoji

ساخت اپلیکیشن هشدار دهنده به نام اپلیکیشن Emoji

ساخت اپلیکیشن هشدار دهنده به نام اپلیکیشن Emoji

ساخت اپلیکیشن هشدار دهنده به نام اپلیکیشن Emoji

به گزارش سایت با ما بیاموز ، امروز با موضوع ” ساخت اپلیکیشن هشدار دهنده به نام اپلیکیشن Emoji ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

تاکنون اپلیکیشن های بسیاری تولید و روانه بازار فناوری شده اند اما برخی از این اپلیکیشن ها مانند اپلیکیشن Emoji ، جزو اپلیکیشن های هشدار دهنده هستند.

مهر، کاربران اینترنت روزانه با افراد بی شماری در سراسر دنیا به گفتگو و صحبت می پردازند و در این صحبت ها به ارسال صورتک هایی مانند خنده، غم، تمسخر، تعجب و … برای نمایش احساسات خود می پردازند.

اما در این میان با اشخاص بسیاری به صحبت پرداخته می شود که حتی اسم صحیح خود را نیز ابراز نمی کنند و به دنبال فریب شخص مقابل یا سوء استفاده از وی هستند. با وجود هشدارهای بسیاری که تاکنون در این رابطه از سوی مراجع قضایی اعلام شده اما بازهم کاربرانی هستند که فریب افراد سودجو را می خورند.

اکنون اپلیکیشن متفاوتی تولید شده که با شکلک هایی متفاوت به کاربران یادآوری می کند، از صحبت یا چت کردن با افراد ناشناس پرهیز کنند تا مبادا مورد سوء استفاده آنها قرار گیرند.

اپلیکیشن Emoji ، برنامه ای ژاپنی است که با ارسال هر شکلک کارتونی، ترسی را نیز در کاربر تحریک می کند تا با هر شخصی به صحبت نپردازد بخصوص نوجوانان که شناخت محدودی از جامعه دارند

منبع :

خبرگزاری مهر

این صفحه را در تلگرام به اشتر

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با ...