خانه / دنیای اطراف ما / ساخت برج دوقولو در کوینزلند استرالیا

ساخت برج دوقولو در کوینزلند استرالیا

ساخت برج دوقولو در کوینزلند استرالیا

ساخت برج دوقولو در کوینزلند استرالیا

ساخت برج دوقولو در کوینزلند استرالیا

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع “ ساخت برج دوقولو در کوینزلند استرالیا ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

به نقل از خبرگزاری مهر، زها حدید که به عنوان یکی از برجسته ترین طراحان سازه در دنیا شناخته شده این بار با طراحی برج دوقولو برای ساحل طلایی کوینزلند در استرالیا خبرساز شده است.

این برجها که بسیار به هم شبیه هستند و تقریبا با هم هماهنگ هستند در ۴۴ طبقه طراحی شده و در وقتی که ساخت آنها عملیاتی شود به بودجه ای بالغ بر ۶۰۰ میلیون دلار نیاز است.

این برجهای چند منظوره به عنوان مکانی پیشرفته و مجهز به آخرین فناوری های روز جهان در عرصه مدیریت مصرف انرژی برای اسکان افراد در نظر گرفته شده است. در عین حال در طبقه همکف فضای کافی جهت فعالیتهای تجاری دیده می شود.

این سازه ها دارای هتلی با ۶۹ اتاق و یک آکواریوم زیرزمینی است. همچنین در بخشی از این مجموعه گالری هنری، موزه و باغهای دیدنی در نظر گرفته شده است.

کارشناسان بر این باورند، انحنایی که در از قسمت پایه این برج دوقولو شروع و تا ارتفاع قابل توجهی دیده می شود، تداعی کننده جنب و جوش، حیات و در کل زنده بودن در این سازه های مدرن است.

در حال حاضر این طرح برای تأیید نهایی به شورای شهر ساحل طلایی ارایه شده است و در صورت کسب موافقت نهایی، فرآیند ساخت آن شروع خواهد شد.

این صفحه را در تلگرام به اشتر

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با ...