صفحه اصلی / دنیای اطراف ما / ساخت جدیدترین ماوس جهان ، گجت ماوسی

ساخت جدیدترین ماوس جهان ، گجت ماوسی

گجت ماوسی
ساخت جدیدترین ماوس جهان

ساخت جدیدترین ماوس جهان ، گجت ماوسی

به گزارش سایت با ما بیاموز ، تو دهه اخیر بسیاری از تولید کنندگان تجهیزات سیستم های الکترونیکی نظیر کامپیوتر های خانگی به این فکر افتادند تا اینکه تحول عظیمی در این نوع تکنولوژی ایجاد کنند. و قبلا هم شاهد ماوس های حرارتی ، ماوس های بی سیم و… بودیم. اما حالا محققان ماوسی را ساخته اند که در نوع خود بی نظیره  و میتونه یکی از موفق ترین ایده در نوع خودش باشه.

محققان آلمانی توانسته اند با ساخت گجتی که میتواند با استفاده از بلوتوث ، وایرلس و وای فای به سیستمتون وصل بشه و فرمان های شما را از طریق حرکات دست به سیستم ارسال کنه . همانند فیلم های علمی تخیلی که در ان از ابزار های عجیبی استفاده میکردند.

download

این گجت بسیار جالب که جای ماوس ها را خواهد گرفت و به گونه ای جایگزین ماوس های کنونی خواهد بود از حساس ترین حسگر ها ساخته شده و میتواند بیش از 30 حرکت دست را شناسایی کند وبه عنوان فرمان به سیستم ارسال کند و برخلاف ماوس های کنونی که فقط چندین حرکت میتوان روشون انجام داد. و قیمت این گجت ماوسی 99 دلار است.

گجت ماوسی
ساخت جدیدترین ماوس جهان

این گجت که میتواند در آیند های نه چندان دور تماتم نظر ها را به خود جلب کند این توانایی را دارد که حتی با حرکات دست یعنی بالا و پایین کردن دست صدای سیستمتون رو کم و زیاد کنید. در روز های آتی خبر های جدیدی از این گجت ماوسی اعلام خواهیم کرد.

گجت ماوسی
ساخت جدیدترین ماوس جهان

منبع :

خبرگزاری مهر

این صفحه را در تلگرام به اشتر

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *