خانه / دنیای اطراف ما / ساخت متفاوت ترین رایانه جهان توسط اچ پی

ساخت متفاوت ترین رایانه جهان توسط اچ پی

ساخت متفاوت ترین رایانه جهان توسط اچ پی

به گزارش سایت با ما بیاموز ، شرکت اچ پی که با عرضه  تبلت ، کامپیوتر و لپ تاپ اسم و رسم خوبی برای خودش به وجود آورده اینبار با خبر رونمایی از متفاوت ترین رایانه جهان همه نگاه هارو به خودش جلب کرده است.

شرکت اچ پی با ساخت رایانه ای بدون داشتن صفحه کلید یا کیبرد و افزایش قابلیت های این رایانه باعث جلب توجه بسیاری از کاربران اینترنتی شده است. درسته که این رایانه صفحه کلید نداره ولی با تکنلوژِی خاصی که در این رایانه به کار رفته میشه از این رایانه به عنوان متفاوت ترین رایانه جهان نام برد.

این رایانه متفاوت که Sprout نام دارد در حقیقت از دو صفحه نمایش تشکیل شده است و با داشتن صفحه نمایش 23 اینچی خود و داشتن قابلیت های بسیار زیاد ، همچنان این رایانه را جزء متفاوت ها قرار میدهد.

متفاوت ترین رایانه جهان

متفاوت ترین رایانه جهان

این رایانه که دارای دو صفحه نمایش است ارتباطی را با صفحه نمایش لمسی خود که به عنوان کیبرد استفاده میشود برقرار میکند که به گونه ای کاربر در رسیدگی به کار خود به سرعت مورد نیاز رسیده است و همچنین در بالای صفحه نمایش این رایانه 4 دوربین RealSense 3D قرار دارد که باعث میشود تصاویری اسکن شده در حالت های دوبعدی و سه بعدی قرار بگیرند.

متفاوت ترین رایانه جهان

متفاوت ترین رایانه جهان

و مجهز بودن این رایانه به دوربین 14 مگاپیکسلی شمارو در امر تایپ کردن به صورت مجازی کمک میکند و برای شما یک کیبرد مجازی میسازد

طبق گزارشات رسیده این رایانه متفاوت با همکاری شرکت هایی نظیر اینتل و مایکروسافت ساخته شده است و در ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

متفاوت ترین رایانه جهان

متفاوت ترین رایانه جهان

منبع :
خبرگزاری مهر
این صفحه را در تلگرام به اشتر

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با ...