خانه / دنیای اطراف ما / ساخت نخستین گجت فیزیوتراپ

ساخت نخستین گجت فیزیوتراپ

ساخت نخستین گجت فیزیوتراپ

ساخت نخستین گجت فیزیوتراپ

ساخت نخستین گجت فیزیوتراپ

به گزارش سایت با ما بیاموز ، امروز با موضوع ” ساخت نخستین گجت فیزیوتراپ ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

در سال های گذشته تولید گجت های هوشمند با استقبال گسترده ای از سوی مخاطبان مواجه شده اند تا دلیلی شود برای تولیدکنندگان که ساخت و تولید گجت های متفاوتی را آغاز کنند.

گجت های هوشمندی تولید و روانه بازار فناوری شده اند که از یژگی هایی مانند سنجش میزان انرژی مصرفی، انرژی جذب شده و … برخوردارند اما گجت های متفاوت دیگری نیز تولید شده اند که می توانند نقش مهمی در اصلاح رفتار و عادات ناصحیح ما انسان ها داشته باشند.

این گجت به شکل یک گردنبند به دور گردن بسته می شود اما با این تفاوت که این گردنبند یک گردنبند هوشمند از جنس تیتانیوم است و به کاربر اجازه نمی دهد که گردن یا شانه های خود را در حالات بد و نامناسب نگه دارد، در صورتی که چنین اتفاقی نیز رخ دهد، گجت با کمک اپلیکیشنی که روی گوشی هوشمند یا تبلت نصب شده با کاربر ارتباط برقرار کرده و به او هشدار می دهد.

اگر تکرار عادت های بد و نامناسب کاربر ادامه داشته باشد، گجت با توصیه های مختلف و پیام هایی که به گوشی هوشمند ارسال می کند به درمان کاربر می پردازد، سازندگان این جهت بر این باورند در این زمان گجت تبدیل به یک فیزیوتراپ می شود که توصیه های درمانی متفاوتی را به شخص ارائه می کند.

این گجت هوشمند می تواند برای افزادی که از دردهای نخاعی گردن رنج می برند یا کاربران رایانه ها بسیار مناسب باشد زیرا معمولا کاربران رایانه ها به دلیل نشستن نامناسب دچار گردن درد، درد ستون فقرات و … می شوند. این گجت با هر بار شارژ به مدت یک هفته می تواند قابل استفاده باشد.

منبع :

خبرگزاری مهر

این صفحه را در تلگرام به اشتر

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با ...