صفحه اصلی / دنیای اطراف ما / ساخت گوشی هوشمند مخصوص کودکان

ساخت گوشی هوشمند مخصوص کودکان

گوشی هوشمند مخصوص کودکان
گوشی هوشمند مخصوص کودکان

ساخت گوشی هوشمند مخصوص کودکان

به گزارش سایت با ما بیاموز ، امروز با موضوع ” ساخت گوشی هوشمند مخصوص کودکان ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

دستگاه های ارتباطی نظیر تبلت و گوشی های هوشمند می‌توانند رابطه ای میان کودکان و برنامه ها و وب سایت های متفاوتی باشند و کودکان از این برنامه ها لذت ببرند.

در دنیای امروز به‌ آسانی نمی‌توان مانع از ارتباط کودکان با وسایل ارتباطی نظیر تبلت یا گوشی های هوشمند شد. ولی در صورتی که تبلت یا گوشی های هوشمند ویژه ای برای کودکان وجود داشته باشد، این مشکل از رفع می شود.

شرکت های فناوری ، گوشی های تلفن جدیدی را برای کودکان ساخته اند که ویژگی های محدود و خاصی را در اختیار بچه ها قرار می دهد و به شکل یک جی پی اس عمل کرده و به خانواده ها اجازه می دهد تا از محل دقیق کودکان خود اطلاع داشته باشند. از دیگر قابلیت های این تلفن همراه می توان به مواردی نظیر کنترل اس ام اس، تلفن، بازی و … اشاره کرد.

شرکت های مختلفی مانند Kajeet , LG, FiLIP و Kurio به تولید و همچنین عرضه تلفن های همراه بخصوصی برای کودکان روی آورده اند اما یکی از این شرکت ها که خدمات برتری را ارائه کرده، Kurio نام دارد. این کمپانی یکی از برترین شرکت هایی است که در این کار فعالیت داشته و برترین محصولات را در اختیار والدین قرار داده است.

گوشی کوریو از قابلیت اتصال به اینترنت نیز برخوردار است اما تنها اجازه استفاده از اپلیکیشن یا وب سایت هایی را به بچه ها می بخشد که با سن آنها هم خوانی داشته یا والدین آنها اجازه چنین کاری را به آنها بخشیده باشند.

منبع :

خبرگزاری مهر

این صفحه را در تلگرام به اشتر

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *