صفحه اصلی / دنیای اطراف ما / سایت ویکی ماسل سایتی برای بدنسازان

سایت ویکی ماسل سایتی برای بدنسازان

سایت ویکی ماسل سایتی برای بدنسازان
سایت ویکی ماسل سایتی برای بدنسازان

سایت ویکی ماسل سایتی برای بدنسازان

با ما بیاموز، طبق معمول در سایت های معتبر خارجی به دنبال آموزش های جذاب بودم که با سایت ویکی ماسل آشنا شدم. و تصمیم گرفتم در بخش “دنیای اطراف ما” این سایت را معرفی کنم. در واقع سایت ویکی ماسل برای علاقه مندان به بدنسازی و آشنایی با عضله های بدن خود بسیار مناسب می باشد. چرا که می توانید با انتخاب عضله ای از بدن خود با روش های بدنسازی آن بخش آشنا شوید. برای آشنایی بیشتر با ویکی ماسل با ما همراه باشید.

سایت ویکی ماسل یا ماسل ویکی یکی از سایت های جدیدی می باشد که می تواند در نوبه خود بی رقیب باشد زیرا زمانی که شما وارد صفحه اصلی این سایت می شوید. همانند تصویر زیر. با دو طرف از آنوتومی بدن انسان مواجه خواهید که به خوبی تمامی عضله های بدن را نشان می دهد و به خوبی تقسیم بدنی شده است.

آدرس سایت : musclewiki.org

سایت ویکی ماسل سایتی برای بدنسازان
سایت ویکی ماسل سایتی برای بدنسازان

و زمانی که ماوس را به روی هر یک از عضله های قرار می دهید قسمت مورد نظر مشخص می شود و با کلیک نمودن روی آن ماهیچه مورد نظر شما وارد بخش مربوط به عضله خواهید شد. و پس از لود شدن صفحه شما با روش هایی که می توان در بدنسازی به روی آن قسمت اجرا کرد آشنا خواهید شد. و روش دست حرکات را خواهید آموخت.

نکته جالبی دیگری که می توان از سایت ویکی ماسل گفت این است که این سایت همانند یک باشگاه مجازی عمل می کند و به شما نحوه انجام حرکات را می آموزد و شما می توانید به راحتی از این سایت به عنوان راهنما استفاده کنید.

همچنین تمامی تصاویری که سایت musclewiki برای کاربران تهیه کرده است فایل های متحرک یا گیف می باشد که همانند ویدئو به خوبی حرکات بدنسازی را می آموزد. و باید گفت که این سایت اپلیکشن هایی برای گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید و آی او اس دارد.

تیم سایت با ما بیاموز امیدوارم است که علاقه مند به بدنسازی بتوانند از این سایت نهایت استفاده را ببرند. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

—————————————————————————————————————————————–

توجه : این مطلب متعلق به سایت با ما بیاموز می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع ،خلاف قانون می باشد.

این صفحه را در تلگرام به اشتر

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *