خانه / دنیای اطراف ما / عکس نسل آینده کشتی‌ های جنگی

عکس نسل آینده کشتی‌ های جنگی

کشتی‌ های جنگی

کشتی‌ های جنگی

عکس نسل آینده کشتی‌ های جنگی

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع ” عکس نسل آینده کشتی‌ های جنگی ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

به نقل از خبرگزاری مهر، امروزه ابزار های تکنولوژی به قسمت های زیادی از زندگی نسل ما نفوذ کرده تا زندگی بشر را آسوده تر از قبل نمایند. این موضوع در حالی است که بخش های نظامی نیز اجازه ورود فناوری به تاسیسات خود را داده اند اند تا قادر باشند قدرت ناوگان ارتش ها بیش از پیش کنند.

عکس های جالبی از کشتی های جنگی در سال 2050 میلادی انتشار یافه است که بسیار حیرت آور است. این کشتی ها از ویژگی های بی همتایی نظیر سرعتی غیر قابل باور، بدنه ای بسیار مستحکم، انتقال محموله های سنگین و … را دارا می باشند تا بتوانند با استفاده از دانش بهترین ناوگان محسوب شوند.

کشتی‌ های جنگی

کشتی‌ های جنگی

محققان انگلیسی بر این باورند، کشتی های جنگی تا 35 سال آینده دچار تغییرات قابل توجه ای خواهند شد تا پیشرفته تر و با اهمیت تر باشند. کشتی های جنگی تا 35 سال آینده توسط 5 دریانورد کنترل خواهند شدو در مقابل آنها صفحه نمایش هایی ظاهر می شود که شبیه کنسول های بازی بوده و ویژگی مختلفی را در اختیار دریانوردان قرار خواهند داد.

کشتی‌ های جنگی

خدمه کشتی جنگی آینده 50 نفر خواهند بود، این موضوع در حالی است که کشتی های امروزی و با داشتن چنین وسعتی به ۲۰۰ خدمه نیاز دارند.

عکس های بسیار جالبی از کشتی های سال 2050 انتشار یافته است که نتیجه همکاری شرکت های قدرتمند الکترونیکی و کارشناسان نیروی دریایی Startpoint هستند. در این کشتی ها از یک اتاق عملیات جدید استفاده شده که به کاپیتانان و دریانوردان اجازه می دهد با استفاده از هولوگرافیک های سه بعدی بتوانند  فاصله های چند هزار مایلی یا اعماق اقیانوس را مشاهده کنند تا در صورت احتمال هرگونه تهدیدی بتوانند سریعتر به مقابله با آنها بپردازند یا تصمیم مناسبی بگیرند.

کشتی‌ های جنگی

کشتی‌ های جنگی

کشتی های جنگی آینده از بدنه های مستحکمی با نوعی کربن به نام «گرافن» ساخته خواهند شد. کشتی های سال 2050 میلادی به سلاح های جدیدی مجهز خواهد شد که از سرعت نور برخوردارند.

این صفحه را در تلگرام به اشتر

2 نظر ها

  1. سلام و سپاس از شما و سایت خوبتون

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با ...