صفحه اصلی / دنیای اطراف ما / لوگوی جدید گوگل

لوگوی جدید گوگل

لوگوی جدید گوگل
لوگوی جدید گوگل

لوگوی جدید گوگل

به گزارش سایت ایران فناوری، امروز با موضوع ” لوگوی جدید گوگل ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

به نقل از خبرگزاری مهر، شرکت گوگل لوگوی موتور جستجوگر خود را در حالی تغییر داد که زیاد با مدل قبلی آن تفاوتی در آن مشاهده نمی شود. در لوگوی جدید هنوز رنگ های آبی، زرد، قرمز و سبز که جزء رنگ های اساسی لوگو گوگل محسوب می شوند مشاهده می شود ولی باید گفت که کیفیت و همچنین سبک نوشتاری آن تغییر کرده است. لوگوی گوگل در سال های گذشته به شکل زیر بوده است :

لوگوی جدید گوگل
لوگوی جدید گوگل

علت تغییر لوگو گوگل که توسط خود شرکت آن عنوان شد مبنی بر زیاد شدن کاربران هوشمند عنوان کرده است چرا که کاربران بیش از هر زمان دیگری از گوشی های هوشمند خود و نه کامپیوتر ها به جستجو در گوگل می پردازند. این تغییر در حالی است که گوگل در روزهای گذشته اعلام کرده بود، بسیاری از قسمت های خود را تحت مدیریت یک شرکت مادر به نام آلفابت درخواهد آورد.

لری پیج ، بنیانگذار گوگل قرار است از این پس در سمت مدیر عامل آلفابت و سرگئی برین دیگر بنیانگذار گوگل به عنوان رئیس این شرکت تازه تاسیس ایفای نقش کنند.

مقامات گوگل بر این باورند ، این لوگو و نسخه های جدید گوگل برای گوشی های هوشمند بسیار کارآمدتر و سهل تر از نسخه های قبلی می باشد . از دیگر تغییراتی که اعمال خواهد شد می توان به چهار نقطه مدور به رنگ های آبی، قرمز، زرد و سبز و همینطور یک حرف بزرگ و رنگی G برای نمایش صفحه جستجو اشاره کرد.

گوگل در وبلاگ رسمی خود جزئیات بیشتری از علل تغییر لوگوی گوگل را آورده است. این تغییر در حالی است که آخرین تغییر لوگوی گوگل در سپتامبر سال ۲۰۱۳ میلادی انجام شده بود. در سال های گذشته ، از حروف سریف در لوگوی جدید گوگل استفاده می شد اما اکنون حروف سبک جدیدی را به خود گرفته اند و تا حدودی شبیه به حروف چاپی شده اند.

این صفحه را در تلگرام به اشتر

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *