صفحه اصلی / دنیای اطراف ما / ماشین جدید جگوار حس ششم دارد

ماشین جدید جگوار حس ششم دارد

ماشین جدید جگوار حس ششم دارد
ماشین جدید جگوار حس ششم دارد

ماشین جدید جگوار حس ششم دارد

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع ” ماشین جدید جگوار حس ششم دارد ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

به نقل خبرگزاری مهر، به طور میانگین آمار نشان دهنده این موضوع است که همه ساله تعداد زیادی تصادفات رانندگی رخ می دهد که در این بین انسان های زیادی جان خود را از دست می دهند. به همین علت شرکت های خودروسازی سخت در تلاش هستند تا بتوانند با طراحی سیستم های هوشمند جدید در محصولات خود بتوانند از این آمار بکاهند و همچنین به دنبال مخاطبان زیادی برای محصولات خود باشند

در سال های گذشته ، فناوری های نوینی نظیر سیستم هایی که مانع از خواب راننده می شدند یا عدم افزایش سرعت را به دنبال داشتند روی خودروها نصب شدند. اما اکنون جگوار از سیستم جدید و متفاوتی بر روی ماشین های خود خبر داده که با کمک از پروژه های ناسا اتخاذ شده است. ناسا در حال فعالیت بر روی پروژه ای است که به تمرکز و همچنین  افزایش مهارت فضانوردان در ماموریت های فضایی کمک می کند.

در پروژه جدید جگوار از برترین فناوری های روز دنیا کمک گرفته شده است. در فناوری جدید که به حس ششم معروف شده به مانیتور ضربان قلب و همچنین میزان تنفس راننده پرداخته می شود تا با آنالیز این معیارها بتوان به تمرکز یا عدم تمرکز راننده پی برد و در صورت مشاهده هر گونه اختلال در رانندگی، سیستم به طور خودکار به اجرای کارهایی می پردازد تا جان راننده را از هر گونه خطری حفظ کند.

ماشین های جگوار مجهز به «صندلی های سلامتی» شده اند تا وظایفی نظیر محاسبه تعداد ضربان قلب و … را انجام دهند. هدف از پروژه حس ششم را می توان در کاهش تصادف و همچنین پیش بینی خطر قبل از وقوع هر گونه تصادفی دانست.

این صفحه را در تلگرام به اشتر

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *