صفحه اصلی / دنیای اطراف ما / ماشین جدید شرکت لوتوس کارز

ماشین جدید شرکت لوتوس کارز

ماشین جدید شرکت لوتوس کارز
ماشین جدید شرکت لوتوس کارز

ماشین جدید شرکت لوتوس کارز

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع ” ماشین جدید شرکت لوتوس کارز ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

به نقل از خبرگزاری مهر، شرکت های خودروسازی در تلاشند تا با ساخت محصولات جدید و جذاب بتوانند نگاه کاربران بسیاری را با خود جذب کنند. در این بین ، شرکت خودروسازی بریتانیایی لوتوس کارز ” lotuscars ” از محصول مسافرتی جدیدی شبیه ساختار Lotus Evora 400 خبر داده که ماشین جدیدی از این شرکت خواهد بود. این مدل مسافرتی لوتذوس نیز شبیه Evora 400 کوپه به موتور 400 اسب بخاری V6 مجهز است.

در تغییر شکل Evora 400 کوپه به مدل convertible و به لطف طراحی شاسی چکشی آلومینیومی ساختار آن تغییر نکرده و حتی جزئیات نیز حفظ شده است. سقف این مدل مسافرتی به دو پنل جداگانه مجهز است که هر کدام در حدود 3 کیلوگرم وزن دارد و می توان این پنل ها را جدا کرد. این مدل ماشین برای عرضه ویژه در امریکای شمالی ساخته شده زیرا در این منطقه ماشین های اسپرت Evora با استقبال خوبی مواجه می شوند.

ماشین جدید شرکت لوتوس کارز
ماشین جدید شرکت لوتوس کارز

Evora مسافرتی، همانند Evora 400 کوپه، مجهز به موتور 3.5 لیتری V6 سوپر شارژ است. این شرکت علاوه بر مدل مسافرتی Evora در حال ساخت مدل های جدیدی نظیر Elise و Exige است که سریع تر و همچنین سبک تر از محصولات کنونی این شرکت بریتانیایی خواهند بود. مدیر عامل لوتوس Jean-Marc Gales در رابطه با محصولات آینده این کمپانی گفت :

 در تلاش هستیم که محصولات آینده مان سبک تر و سریع تر باشند تا بتوانند کاربران بسیاریرا به سوی خود جذب کنند و آمار فروش شرکت لوتوس را افزایش دهیم.

ماشین جدید شرکت لوتوس کارز
ماشین جدید شرکت لوتوس کارز
این صفحه را در تلگرام به اشتر

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *