خانه / دنیای اطراف ما / معرفی برنامه جملک برای اندروید

معرفی برنامه جملک برای اندروید

برنامه جملک

معرفی برنامه جملک برای اندروید

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع ” معرفی برنامه جملک برای اندروید ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

برنامه جملک یک برنامه بسیار جالب و بامزه می باشد که می تواند ساعت ها شما را سرگرم خود کند. برنامه جملک یه برنامه رایگان می باشد که با داشتن بیش تر از یک میلیون کاربر که در کنار هم یک فضای سرگرم کننده و صمیمی رو ایجاد کرده اند. شما می توانید در این برنامه بیش از چندین ساعت خودتان را سرگرم  خواندن بهترین مطالب طنز و جالب کنید و خودتان را سرگرم کنید و همچنین خود شما هم میتوانید در جملک مطلب های بامزه بنویسید، نظر سایر افراد را در مورد اتفاقات روز بدانی و در بحث های آن ها شرکت کنید.

مرحل اول : در گام نخست برنامه جملک را از این لینک دانلود و نصب نمایید. زمانی که برنامه را نصب می کنید در صفحه اصلی می توانید جملاتی که کاربران دیگر ارسال کرده اند را ببینید. با کلید بر روی نظرات وارد پرفایل فرد مورد نظر می شوید که می توانید به آسانی نظر خود را ارسال کنید یا شما هم در جواب چیزی را بنویسید.

برنامه جملک

برنامه جملک

مرحله دوم : افراد  زیادی در برنامه جملک حضور دارند که همیشه و همه حال مشغول ارسال نظر می باشند. ممکن است بعضی از نظرات خوب نباشد که می توانید گزارش تخلف کنید. پایین صفحه از طریق گزینه خودتان را معرفی کنید یک حساب ایجاد نمایید تا شما هم در این برنامه بتوانید جملات خودتان را ارسال و از نظرات دیگران آگاه شوید .

نکته : در کل این برنامه به عنوان یک شبکه اجتماعی کوچک می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. برای سرگرم کردن خودتان هم که شده بهتر است این اپلیکیشن را نصب کنید و از آن لذت ببرید.

 

برنامه جملک

برنامه جملک

منبع :
learning.asarayan.com
این صفحه را در تلگرام به اشتر

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با ...