خانه / دنیای اطراف ما / معرفی محصول جدید لامبورگینی به نام لامبورگینی گالاردو

معرفی محصول جدید لامبورگینی به نام لامبورگینی گالاردو

معرفی محصول جدید لامبورگینی به نام لامبورگینی گالاردو

به گزارش  سایت با ما بیاموز ، لامبورگینی به معرفی خودرو جدید و متفاوتی از نسل گالاردوی معروف پرداخته که سبک تر، متفاوت تر و با شتاب تر است.

تصاویری از لامبورگینی گالاردو یا به زبان اسپانیایی گایاردو GT3 که با همکاری Reiter Engineering ساخته شده، منتشر شده است.

GT3 مدل تغییر یافته و آپدیت شده ای از گلاردو مشهور است. خودروی جدید سبک تر، عریض تر و قدرتمند تر از مدل Gallardo FL2 version است. کارشناسان این خودرو را کامل تر و دارای ویژگی های متمایزتری به نسبت FL2 دانسته اند به همین دلیل لقب Extenso را به این خودرو اعطا کرده اند.

لامبورگینی

لامبورگینی گالاردو

خودروی جدید لامبورگینی قدرتمندتر بوده و برای رانندگان نیمه حرفه ای نیز کاربرد دارد زیرا FL2 خودرویی بود که تنها برای رانندگان حرفه ای کاربرد داشت اما می توان گفت این خودروی جدید نیمه حرفه ای است و می تواند کاربرد بیشتری داشته باشد.

لامبورگینی

لامبورگینی گالاردو

FL2 را می توان یکی از با شتاب ترین خودروهایی دانست که در دنیای خودروها عرضه شده اند. GT3 خودرویی است با ترکیبی از خودروی FL2 و سیستم های جدید تا بتوان با وزن کمتر بر قدرت و سرعت موتور و همینطور آئرودینامیک آن افزود.

لامبورگینی

لامبورگینی گالاردو

شکل خاص خودرو در قسمت عقب باعث افزایش سرعت خودرو می شود. طول این خودرو از 1920 به 2050 رسیده است. وزن خودرو نیز به 1175 کیلوگرم رسیده است در صورتی که این وزن در مدل پیشین و در خودرو FL2 در حدود 1190 کیلوگرم بود. قیمت این خودرو نیز در حدود 248,000 یورو اعلام شده است.

لامبورگینی

لامبورگینی گالاردو

منبع :

خبرگزاری مهر

این صفحه را در تلگرام به اشتر

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با ...