خانه / دنیای اطراف ما / نواختن ساکسیفون در گوشی با برنامه Sax

نواختن ساکسیفون در گوشی با برنامه Sax

نواختن ساکسیفون در گوشی با برنامه Sax

نواختن ساکسیفون در گوشی با برنامه Sax

نواختن ساکسیفون در گوشی با برنامه Sax

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع “ نواختن ساکسیفون در گوشی با برنامه Sax ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

به نقل از خبرگزاری مهر، در سال های گذشته، تبلت ها و گوشی های هوشمند به کاربران کمک های متعددی کرده اند تا به این شکل بتوانند یادگیری و آموزش را در کنار جنبه های تفریحی گوشی های هوشمند افزایش دهند.

نرم افزار های متعددی برای یادگیری و آموزش مسائل مختلف، یادگیری زبان های خارجی و … طراحی شده اند ولی برنامه هایی هم برای آموزش موسیقی طراحی و عرضه شده اند که نگاه علاقه مندان به موسیقی را به خود جلب کرده اند. یکی از این برنامه ها، برنامه Sax است که یکی از بهترین ها برای یادگیری ساکسیفون به شمار می رود.

علاقه مندان به این نوع ساز می توانند این برنامه را روی گوشی های هوشمند که از سیستم عامل ویندوز فون پشتیبانی می کند، نصب کرده و یادگیری این ساز را شروع کنند.

تا الان برنامه های بسیاری برای یادگیری سازهای مختلف از جمله پیانو، گیتار، ویولون و … طراحی شده بودند اما این برنامه جزو معدود برنامه هایی است که برای ساز سخت ساکسیفون عرضه شده، به همین دلیل از محبوبیت بالایی بین کاربران برخوردار شده است.

این برنامه دارای محیط کاربری ویژه و آسان می باشد که کاربران به آسانی می توانند با محیط آن ارتباط برقرار کرده و با کلیک روی کلیدهای مختلف صداهای متفاوتی را بشنوند. طراحان این برنامه از شبیه سازی این ساز استفاده نکرده و کلیدها تنها در چند رنگ ساده خلاصه شده اند. این برنامه می تواند موسیقی هایی را نیز با انتخاب کاربرانش روی موسیقی هایی قرار دهد که توسط کاربران نواخته شده است.

نواختن ساکسیفون در گوشی با برنامه Sax

نواختن ساکسیفون در گوشی با برنامه Sax

این صفحه را در تلگرام به اشتر

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با ...