خانه / دنیای اطراف ما / ویژگی های ios 9 در آی پد ایر ۲

ویژگی های ios 9 در آی پد ایر ۲

ios 9

ios 9

ویژگی های ios 9 در آی پد ایر ۲

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع “ ویژگی های ios 9 در آی پد ایر ۲ ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

به نقل خبرگزاری مهر، شرکت اپل در کنفرانس WWDC به معرفی بهترین ها و همچنین به آپدیت های جدید خود پرداخت که سیستم عامل ios 9 نیز یکی از محصولات قابل توجه بود.

از ویژگی های ios 9 عامل جدید می توان به مواردی نظیر مصرف باتری بهتر، شارژ بیشتر و بهینه تر اشاره کرد. شرکت های فناوری همواره به دنبال تغییر شگرفی در باتری های محصولات خود هستند تا بتوانند کاربران بیشتری را به خود جذب کنند. اپل نخستین قدم را برداشته و پلتفورمی را ارائه کرده که می تواند با کارایی مفیدتر، شارژ کمتری مصرف کند.

مالتی تسکینگ یا همان آپ سوئیچر نیز با تغییراتی همراه بوده تا شکل ظاهری برنامه ها جذاب تر شده و کناره ها گردتر شوند اما افزودن سیری به آن نیز قابل توجه است. این سرویس جدید، برنامه اختصاصی است که خدمات جدیدی را پیش روی کاربران قرار می دهد. سیری (Siri) یک دستیار شخصی هوشمند است که به عنوان یک اپلیکیشن برای iOS اپل کار می‌ کند. سیری با صدای کاربران فعال شده و ویژگی جدیدی است که همراه ios 9 عرضه خواهد شد تا از طریق آن بتوان به کنترل هوشمندانه سایر گجت ها پرداخت.

فونت هایی که در محصولات گذشته استفاده می شد Helvetica Nue بودند در حالی که فونت این پلتفورم San Francisco خواهد بود. از ویژگی های فونت جدید می توان به درخشان و خوانا بودن آن اشاره کرد.

کاربران در مرورگرهای Safari قادر خواهند بود تا نوع فونت، رنگ و … را تغییر دهند که این امکان در مطالعه صفحات وب بسیار کاربردی است.

از دیگر ویژگی های ios 9 می توان به مواردی نظیر iCloud Drive ، ویژگی جستجو در بخش تنظیمات Setting ، کلید Shift ، اضافه شدن سیستم های امنیتی بیشتر نظیر پرسش رمز شش حرفی، مخفی کردن تصاویر، ویدئو و یادداشت، ویژگی کیف یا همان Wallet را نام برد.

در آی‌ پد ایر ۲ می توان چندین کار مانند تماشا کردن ویدئو را در یک لحظه متوقف کرده و به کارهای دیگر پرداخت که ویژگی «تصویر در تصویر» نام دارد و امکانات متفاوتی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

کارشناسان اپل هنوز در حال فعالیت بر نسخه نهایی این پلتفورم هستند و iOS ۹ تا پاییز امسال عرضه خواهد شد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با ...