صفحه اصلی / دنیای اطراف ما / پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی تصویری

پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی تصویری

پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی تصویری
پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی تصویری

پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی تصویری

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع ” پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی تصویری ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

به نقل از خبرگزاری مهر، در سال های گذشته شبکه های اجتماعی مختلفی به وجود آمده اند. شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک، اینستاگرام، توئیتر، لینکدین و … ولی کدام یک از این شبکه های اجتماعی مخاطبان بیشتری را به خود جلب کرده اند؟ مخاطبان اصلی این شبکه ها در چه رده سنی می باشند؟ کدام شبکه اجتماعی با استقبال زنان یا مردان زیادی روبه رو بوده است؟

تحققات اخیر BI Intelligence بیانگر این موضوع می باشد که ذائقه کاربران شبکه های اجتماعی از شکل گذشته خود فاصله گرفته و کاربران به سمت شبکه هایی گرویده اند که مبتنی بر عکس یا تصاویر می باشد. شبکه هایی نظیر Pinterest، Instagram و Snapchat. علاوه بر این می توان تغییرات چشمگیری در رابطه با سن، جنسیت و علاقه کاربران به شبکه های اجتماعی مختلف اشاره کرد. در نمودار زیر می توان رده سنی کاربران شبکه های اجتماعی را مشاهده نمود:

پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی تصویری
پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی تصویری

اپلیکیشن snapchat، یکی از برنامه های پر طرفداری می باشد که در صدر این لیست قرار گرفته است. کاربران با استفاده از این برنامه می‌ توانند عکس بگیرند یا کلیپ ویدئویی ضبط نمایند و به آنها متن های مختلف یا نقاشی اضافه کنند. بعد از این مراحل می‌ توانند آنها را به لیستی از گیرندگان مشخص شده، ارسال نمایند. این عکس ها و کلیپ های تصویری اصطلاحا Snaps نامیده می‌ شوند.

دومین برنامه محبوب Vine است. مفهوم اساسی برنامه Vine ایجاد لحظات خوش با به اشترک گذاری بهترین فیلم ها است. این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا در حجم و تعدادی نامحدود از فیلم ها یکدیگر لذت ببرند، ضعفی که در شبکه اینستاگرام وجود داشته و کاربران تنها می توانند ویدئوهای چند ثانیه ای را به اشتراک بگذارند.

Tumblr، برنامه ای کارآمد و مفید برای کاربرانی است که تصمیم به اشتراک گذاشتن انواع فایل ها نظیر موزیک، عکس و ویدئو را دارند. این برنامه توانسته رتبه سوم را به خود اختصاص دهد. برنامه های دیگری نظیر Instagram و Twitter و Google+ و FaceBook و Pinterest و LinkedIn در رتبه های بعدی قرار گرفته اند. همانطور که در آمار و ارقام مشاهده می نمایید، شبکه های اجتماعی که از ویژگی به اشتراک گذاری ویدئو، تصاویر و … برخوردارند نسبت به سایر شبکه ها پیشی گرفته اند.

شبکه Pinterest تبدیل به محبوب ترین شبکه اجتماعی در میان زنان امریکایی شده و این موضوع در حالی است که ۴۲ درصد کاربران اینترنتی شبکه های اجتماعی در امریکا را زنان تشکیل می دهند و این رقم در مردان ۱۳ درصد می باشد.

تحققاتدیگری نیز به مقایسه آمار و داده های شبکه های اجتماعی در مدت مشابه یعنی بهار سال 2014 و بهار سال جاری پرداخته است. در یک سال گذشته، شبکه های اجتماعی تصویری از محبوبیت بیشتری بین کاربران برخوردار شده اند.

پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی تصویری
پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی تصویری

اینستاگرام تبدیل به شبکه اجتماعی محبوب در میان جوانان امریکایی شده و همچنین که در نمودار بالا نیز دیده می شود، ۳۲ درصد از جوانان امریکایی این شبکه را مهم ترین شبکه اجتماعی نامیده اند و این موضوع در حالی است که تنها ۱۴ درصد از آنها از فیس بوک به عنوان مهم ترین شبکه اجتماعی یاد کرده اند. اما افرادی که به دنبال فرصت های شغلی، درآمدزایی و همچنین تحصیل هستند به شبکه اجتماعی لینکدین علاقه بیشتری دارند. آمارها نشان می دهد، ۴۴ درصد از امریکایی ها درآمدی ۷۵ هزار دلاری از این شبکه اجتماعی دارند.

این صفحه را در تلگرام به اشتر

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *