صفحه اصلی / آموزش / چگونه بدون دستگاه سیم کارت پانچ کنیم

چگونه بدون دستگاه سیم کارت پانچ کنیم

چگونه بدون دستگاه سیم کارت پانچ کنیم
چگونه بدون دستگاه سیم کارت پانچ کنیم

چگونه بدون دستگاه سیم کارت پانچ کنیم

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع ” چگونه بدون دستگاه سیم کارت پانچ کنیم ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

امروز اکثر شرکت ها و برنده های طراح و سازنده گوشی های هوشمند از یک نوع سایز استاندارد برای قرار دادن سیم کارت پشتیبانی می کنند. معمولا سیم کارت ها یا مینی یا میکرو و در برخی از مدل های شاهد اندازه نانو هم می باشیم. (این ابعاد در حال حاضر زیاد رواج ندارد) زمانی یک گوشی هوشمند خریداری می کنید نخستین کار پانچ کردن سیم کارت می باشد که در بعضی ها مبلغی بین 5 تا 15 هزار تومان با توجه به فروشنده برای شما خرج داد. به همین علت امروز تصمیم گرفتیم تا با یک آموزش ساده به شما آموزش دهیم که چگونه خودتان بدون آنکه به سیم کارت خود آسیب بزنید سیم کارت را پانچ کنید.

قبل از اینکه کار را شروع کنید در گام نخست تصویر زیر را به دقت ببینید یا فیلم زیر را مشاهده کنید تا با نحوه کار آشنا شوید.

برای بدست آوردن عکس هایی دیگر میتوانید جمله How to cut your SIM card را در جستجوی گوگل search نمایید. تا بیشتر از 100 مقاله به زبان اصلی در این زمینه در اختیار داشته باشید.

چگونه بدون دستگاه سیم کارت پانچ کنیم

برای پانچ کردن سیم کارت به یک قیچی تیز نیاز دارد. بعد باید ابعاد را در نظر بگیرید و با یک ماژیک یک خط برش بر روی سیم کارت بکشید. بعد از آنشروع به برش زدنکنید. نگران نباشید اتفاقی نمی افتد.

نکته مهم : اگر فکر می کنید که نمی توانید خودتان سیم کارت را پانچ کنید و این کار را انجام دهید و احتمال آسیب زدن به سیم کارت را دارید. به مغازه های خدماتی در این خصوص مراجعه کنید تا آن ها سیم کارت شما را پانچ کنند. این آموزش فقط جنبه آموزش دارد. اگر هم خیلی دوست دارید این کار را انجام دهید. سعی کنید روی سیم کارت های خراب و بی ارزش این کار را انجام دهید تا یاد بگیرید.

چگونه بدون دستگاه سیم کارت پانچ کنیم

منبع :
learning.asarayan.com
این صفحه را در تلگرام به اشتر

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش ساخت نگهدارنده ملاقه

آموزش ساخت نگهدارنده ملاقه برای آشپزخانه

آموزش ساخت نگهدارنده ملاقه برای آشپزخانه با ما بیاموز، در آموزش های قبلی با “ چگونه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *