صفحه اصلی / آموزش / چگونه دستکش پنج انگشتی بسازیم

چگونه دستکش پنج انگشتی بسازیم

چگونه دستکش پنج انگشتی بسازیم

چگونه دستکش پنج انگشتی بسازیم

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع ” چگونه دستکش پنج انگشتی بسازیم ” در خدمت شما دوستان عزیز بودیم.

در مقاله های قبلی با آموزش ساخت کلاه جادوگر در خدمت شما بودیم. امروز نیز آموزش دیگری را برای شما آماده کردیم. با ما همراه باشید.

در گذشته با مطلب مشابه آموزش ساخت دستکش پنج انگشتی در خدمت شما بودیم. بدون شک با شروع فصل سرما شما به دنبال خریدن دستکش های مختلفی هستید که انگشتانتان را در برابر سرما محافظت کنید. ولی بعضی از شما نیاز دارید هم دستکش داشته باشید و هم بتوانید با دستانتان به کارهای مختلفی بپردازید که با وجود دستکش های معمولی انجام کار برایتان مشکل خواهد بود و نمی توانید به درستی از انگشتانتان استفاده کنید. به همین دلیل قصد داریم تا ورژن یا نسخه ساده ای از دستکش پنج انگشتی را به شما بیاموزیم تا بتوانید خودتان این دستکش را بسازید. البته قول خواهیم داد در آینده نسخه بهتر و حرفه ای تر آن را آموزش دهیم. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش های سایت با ما بیاموز همراه باشید.

———————————————————————————————————————–

مراحل ساخت دستکش پنج انگشتی »

———————————————————————————————————————–

مرحله اول : ابتدا بر اساس طرح الگو زیر بر روی کاغذ طرح مورد نظر را بکشید و سپس آن را را بر روی دو تکه پارچه قرار دهید و دو طرف دستکشتان را برش بزنید.

چگونه دستکش پنج انگشتی بسازیم چگونه دستکش پنج انگشتی بسازیم چگونه دستکش پنج انگشتی بسازیم

مرحله دوم : در این بخش برای قسمت تزیینی دستکشتان، پارچه مورد نظر را بر اساس طرح مرحله قبل را که مشخص کردیم برش بزنید. و مقداری این پارچه مستطیلی را بپیچانید و وسط آن را با یک تکه پارچه محکم کرده و تکه پارچه را بدوزید تا شکلتان ثابت بماند.

چگونه دستکش پنج انگشتی بسازیم

مرحله سوم : در این بخش یک لایه از پارچه را روی سطح قرار دهید و بخش تزیینی را در قسمت مچ قرار دهید و پس از آن لایه بعدی را روی آن ها قرار داده و فقط اطراف آن را بدوزید و سپس آن را برعکس کنید.

چگونه دستکش پنج انگشتی بسازیم

مرحله چهارم : در نهایت شما توانسته اید یک دستکش پنج انگشتی بسیار زیبا بسازید. همچنین می توانید از رنگ و نوع پارچه های دیگری نیز برای اینکار استفاده کنید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

نکته : زمانی که این کاردستی را ساخته اید از آن عکس گرفته و برای ما در قالب نظر بفرستید تا کاربران دیگر آن را مشاهده کنند. برای حمایت ما سایت با ما بیاموز به دوستان خود معرفی نمایید.

چگونه دستکش پنج انگشتی بسازیم

امیدوارم با نظرات خود ما را خوشحال کنید.
منبع :
instructables
—————————————————————————————————————————————–

توجه : این مطلب متعلق به سایت با ما بیاموز می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع ،خلاف قانون می باشد.

این صفحه را در تلگرام به اشتر

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش ساخت حباب ساز با آرمیچر + فیلم

آموزش ساخت حباب ساز با آرمیچر + فیلم

آموزش ساخت حباب ساز با آرمیچر + فیلم با ما بیاموز، در آموزش های قبلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *