صفحه اصلی / آموزش / چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم

چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم

چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم
چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم

چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم

با ما بیاموز، در مقاله های قبلی با ” چگونه میز لپ تاپ بسازیم ” در خدمت شما دوستان عزیز بودیم. در این مطلب سعی داریم. به کمک تکه ای چوب و انجام تغییراتی به روی آن یک میز لپ تاپ چوبی و همچنین یک نگهدارنده ماوس پد و گوشی به همراه آن بسازیم و بتوانیم آن را به روی پای خود قرار دهیم. روش ساخت چنین کاردستی بسیار آسان بوده و در زمان کوتاهی به نتیجه مطلوب خواهید رسید. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش های سایت با ما بیاموز همراه باشید.

———————————————————————————————————————

مراحل ساخت میز لپ تاپ چوبی »

———————————————————————————————————————–

مرحله اول : ابتدا یک تکه چوب تهیه کنید و سپس لپ تاپ خود را به روی آن قرار دهید و اندازه بگیرید. همچنین قسمت را برای ماوس پد و گوشی در نظر بگیرید و سپس به برش زدن چوب بپردازید.

چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم

مرحله دوم : در این بخش در کنار لپ تاپ و روی چوب به اندازه عرض گوشی خطوطی را بکشید و سپس آن قسمت را با ابزار های مختلف حفر کنید تا گوشی شما به صورت عمودی روی آن قرار گیرد.

همچنین بخشی که لپ تاپ روی چوب قرار میگرد را خطوطی را کشیده و تمامی سطح آن را به اندازه ای دقیق دایره هایی را به کمک دریل حفر کنید تا بتوانید گرمای لپ تاپ را به آرامی به زیر چوب منتقل کنید.

چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم

مرحله سوم : در این بخش قسمتی که لپ تاپ روی چوب قرار میگرد را خطوطی را کشیده و تمامی سطح آن را به اندازه ای دقیق دایره هایی را به کمک دریل حفر کنید تا بتوانید گرمای لپ تاپ را به آرامی به زیر چوب منتقل کنید.

همچنین به رنگ آمیزی چوب و براق نمودن آن بپردازید.

چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم

مرحله چهارم : در نهایت شما توانسته اید یک میز لپ تاپ چوبی بسیار زیبا بسازید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

نکته مهم : ارتباط مستقیم لپ تاپ به روی پا باعث آسیب های جدی در بلند مدت می شود و هرچند با ساخت چنین میزی آسیب آن می کاهد ولی بهتر است به مدت زیادی آن را به روی پای خود قرار ندهید. فقط در برخی مواقع چنین کاری را انجام دهید.

چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم
چگونه میز لپ تاپ چوبی بسازیم
منبع :
instructables
—————————————————————————————————————————————–

توجه : این مطلب متعلق به سایت با ما بیاموز می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع ،خلاف قانون می باشد.

این صفحه را در تلگرام به اشتر

این مطالب را نیز ببینید!

آموزش ساخت حباب ساز با آرمیچر + فیلم

آموزش ساخت حباب ساز با آرمیچر + فیلم

آموزش ساخت حباب ساز با آرمیچر + فیلم با ما بیاموز، در آموزش های قبلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *