آموزش ساخت تفنگ جیبی اسباب بازی ؛ کاردستی با گیره لباس

0

آموزش ساخت تفنگ جیبی به عنوان یک اسباب بازی ساده برای کودکان. نحوه ساخت تفنگ با گیره لباس. با یکی دیگری از ایده های کاردستی با گیره لباس سایت با ما بیاموز همراه باشید

در این مطلب آموزشی قصد داریم تا به شما نحوه و چگونگی ساخت تفنگ جیبی به عنوان یک کاردستی اسباب بازی کودکان را آموزش دهیم. روش کار بسیار آسان می باشد و شما با کمترین هزینه می توانید به نتیجه مطلوب برسید.

نکته مهم: همراهان عزیز برای ساخت این کاردستی نکات ایمنی را رعایت کنید. هرچند این تفنگ اسباب بازی بی‌خطر است، اما هیچگاه آن را به سمت کسی نشانه نگیرید و پرتاب نکنید، احتمال آسیب به چشمان و سایر نقاط آسیب‌پذیر بدن وجود دارد. از این حتما برای بازی با آن از هدف‌های فرضی یا سیبل‌های تیراندازی همانند کارتن یا بادکنک استفاده کنید.

مراحل ساخت ساخت تفنگ جیبی به عنوان اسباب بازی

مرحله اول: ابتدا وسایل مورد نیاز را تهیه نمایید :

گیره لباس چوبی
چسب
چاقو
آموزش ساخت تفنگ جیبی

ساخت تفنگ جیبی

مرحله دوم: در این بخش ابتدا قسمت فلزی گیره لباس چوبی را در بیاورید و بر اساس قسمت های آبی رنگی که با ماژیک مشخص شده است با چاقو قسمتی از آن را برش بزنید تا به نتیجه مطلوب برسید. طبق تصاویر عمل کنید

ساخت تفنگ جیبی

مرحله سوم: کار مرحله قبل شما باید همانند دو تصویر زیر شده باشد.

ساخت تفنگ جیبی ساخت تفنگ جیبی

مرحله چهارم: در این بخش دو طرف گیره لباس چوبی را با چسب به هم بچسبانید.

ساخت تفنگ جیبی

مرحله پنجم: سپس با دستان خود دو طرف گیره را کمی باز کنید و یک طرف آن را درون قسمت حفره ای گیره چوبی قرار دهید و طرف دیگر را زیر گیره چوبی قرار دهید.

ساخت تفنگ جیبی

مرحله ششم: در نهایت شما می توانید یک چوب کبریت یا خلال دندان را از درون شیار جلویی گیره چوبی درون آن قرار دهید و با فشار دادن قسمت فلزی به پرتاب کردن چوب کبریت بپردازید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

ساخت تفنگ جیبی ساخت تفنگ جیبی

توجه : این مطلب متعلق به سایت با ما بیاموز می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع ،خلاف قانون می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.