آموزش ساخت ماسک گربه برای کودکان

0

آموزش ساخت ماسک گربه برای کودکان. در یکی دیگر از ایده های ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی قصد داریم نحوه ساخت ماسک گربه را به شما بیاموزیم.

مراحل ساخت ماسک گربه برای کودکان

مرحله اول: ابتدا یک مقوا یا کاغذ تهیه نمایید و بر روی آن یک بشقاب قرار دهید سپس وقتی بشقاب را روی مقوا یا کاغذ قرار داده اید با مداد یا خودکار در قسمت بالایی دو عدد ^ یا به شکل A انگلیسی بکشید.

ساخت ماسک گربه

مرحله دوم: در این بخش با قیچی شروع به برش کنید و قسمت گوش گربه را یادتان باشد نبرید و فقط با قیچی دور آن را برش داده و از داخل مقوا طرح خود را در بیاورید. طرح شما باید همانند تصویر زیر باشد.

ساخت ماسک گربه

مرحله سوم: در این بخش بر اساس سلیقه خود می توانید مقوا را رنگ آمیزی کنید.

ساخت ماسک گربه

مرحله چهارم: در این بخش یک چشم در قسمت سر گربه ایجاد نمایید و آن را برش بزنید و برای ایجاد چشم دیگر کافی است مقوایی که از برش چشم اول خارج کرده اید را بر روی قسمت چشم دوم قرار دهید و بر اساس الگوی آن چشم ایجاد کنید تا دو چشم برابر باشند.

ساخت ماسک گربه

مرحله پنجم: در این قسمت کمی پایین تر از قسمت چشم های گربه یک تکه مقوای صورتی همانند یک مثلث کوچک برش داده و بچسبانید تا نقش بینی گربه را ایفا کند. و همچنین بر روی کاغذ سفید چند برش طولی ایجاد کنید و به عنوان سبیل گربه در دو طرف بینی بچسبانید. در این بخش نوع رنگ ها بینی و سبیل بر حسب سلیقه شما می تواند متغیر باشد.

ساخت ماسک گربه

مرحله ششم: در مرحله پایانی یک نی یا یک لوله پلاستیکی کوچک تهیه کرده و در قسمت پشتی و در گوشه ماسک گربه آن را بچسبانید.

ساخت ماسک گربه

مرحله هفتم: در نهایت شما توانسته اید یک ماسک گربه برای فرزند خود تهیه نمایید.

ساخت ماسک گربه

توجه : این مطلب متعلق به سایت با ما بیاموز می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع ،خلاف قانون می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.