آموزش ساخت گربه با سیم

0

در این مطلب سعی داریم تا به شما نحوه و چگونگی ساخت گربه با سیم را آموزش دهیم که با سیم مفتول ساخته خواهد شد. با یکی دیگر از ایده های ساخت کاردستی با سیم مفتول سایت با ما بیاموز همراه باشید.

مراحل ساخت گربه با سیم

روش ساخت گربه با سیم بسیار آسان بوده و با تهیه مقداری سیم مفتول و حالت دادن به آن می توانید گربه ای را بسازید که می توان به جا کلیدی آن را آویزان کرد.

مرحله اول: ابتدا وسایل مورد نیاز را تهیه نمایید:
مقداری سیم مفتول در رنگ دلخواه
وسایل تزیینی
انبردست
چسب

ساخت گربه با سیم

مرحله دوم: ابتدا مقداری از سیم مفتول را به شکل دایره ای و مارپیج دور هم بپیچانید. و وقتی به سطح معینی رسیدید در بالای مارپیچ سیمی با سیم حرف M را به وجود آورید. یعنی دو مثلث کوچک با فاصله ایجاد کنید. همانند تصویر زیر. یادتان باشد برای اینکه سیم مفتول بتواند به خوبی حالت خود را حفظ کند می توانید از چسب نیز استفاده کنید.

ساخت گربه با سیم

مرحله سوم: کار مرحله قبل برای سر گربه بود و در اینجا باید یک مارپیج سیمی بزرگتر برای بدنه نیز بسازید و با این تفاوت که انتهای آن را به شکل دم درآورید و در وسط آن یک وسیله تزیینی بچسبانید.

ساخت گربه با سیم

مرحله چهارم: در این بخش با چسب قسمتی از سطح سر را به بدنه وصل کنید.

ساخت گربه با سیم

مرحله پنجم: در این بخش می توانید از دو دکمه و دو جسم فلزی قسمت چشم ها را تکمیل کنید و همچنین با یک دانه مرواریدی و مقداری سیم می توانید قسمت بینی و سبیل را نیز تکمیل کنید.

ساخت گربه با سیم

مرحله ششم: در نهایت شما توانسته اید با سیم مفتول، گربه کوچک و زیبایی را بسازید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

ساخت گربه با سیم

توجه : این مطلب متعلق به سایت با ما بیاموز می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع ،خلاف قانون می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.