آموزش ساخت دستبند سیمی

0

آموزش ساخت دستبند سیمی . چگونه دستبند سیمی بسازیم. در این مطلب با یکی دیگر از ایده های ساخت کاردستی با سیم مفتول در خدمت شما هستیم.

مراحل ساخت دستبند سیمی

نحوه کار بسیار آسان می باشد و شما با صرف کمترین هزینه و تهیه مقدار سیم و چند مهره های رنگی می توانید یک دستبند زیبا و متفاوت بسازید. اگر حاضرید آموزش را شروع کنیم. با ما همراه باشید.

مرحله اول: ابتدا مقداری سیم تهیه نمایید و آن را به دور ابزاری حلقه زنی قرار دهید و آن را دور یکی از گیره های آن بپیچانید و حلقه های فنری زیبایی را شکل دهید. اگر این ابزار را در اختیار ندارید دور یک جسم فلزی نیز می توانید چنین کاری را انجام دهید.
توجه داشته باشید ما برای ساخت دستبند به شش حلقه فنری همانند تصویر زیر نیاز داریم.

ساخت دستبند سیمی

مرحله دوم: در این بخش دو مس در طول 14 سانتی متر تهیه کنید. (( توجه داشتید باشید در تصویر زیر نیازی به ساخت دو حلقه و قلاب نیست و در ادامه به شما ساخت انها را آموزش خواهیم داد)) شما فقط در این مرحله با سیم های مسی ابتدا یک حلقه ایجاد کرده و سپس آن را کروی کنید.

ساخت دستبند سیمی

مرحله سوم: در این مرحله ابتدا چندین عدد مهره های رنگی آماده کنید. سپس سیمی را که در مرحله قبل حلقوی کرده اید را آماده نمایید. و پس از آن ابتدا یک حلقه فنری داخل سیم مسی قرار دهید و بعد از آن مقداری مهره های رنگی وارد آن کنید. بعد از مهره های رنگی دوباره حلقه فنری قرار دهید و این کار را آنقدر ادامه دهید تا به انتها برسید و نتیجه کار شما همانند تصویر زیر شود.

ساخت دستبند سیمی ساخت دستبند سیمی

مرحله چهارم: در این بخش با کمی سیم مس بزرگتر دو دایره درست کرده و به دو سر دستبند وصل کنید تا بتوانید دستبند را به قلاب وصل نمایید.

ساخت دستبند سیمی

مرحله پنجم: در این قسمت نیز بایستی قلاب بسازید. برای ساخت قلاب یک سیم 7 سانتی متری تهیه کرده و آن را با ابزار حلقه زنی فرم دهید تا به شکل قلاب درآیند.

ساخت دستبند سیمی ساخت دستبند سیمی

مرحله ششم: در نهایت شما پس از گذراندن چند مرحله آسان توانستید یک دستبند سیمی بسازید.

ساخت دستبند سیمی

توجه : این مطلب متعلق به سایت با ما بیاموز می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع ،خلاف قانون می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.