چگونه عروسک خرگوش بامزه بسازیم

چگونه عروسک خرگوش بامزه بسازیم

0

چگونه عروسک خرگوش بامزه بسازیم. در این مقاله قصد داریم نحوه ساخت عروسک خرگوش بامزه با پارچه خزدار را به شما آموزش دهیم. با یکی دیگر از ایده های ساخت کاردستی سایت با ما بیاموز همراه باشید.

مرحله اول : ابتدا طرح های الگو زیر را در نظر بگیرید و سپس بر اساس طرح الگو پارچه خزدار تهیه کنید و به برش آن بپردازید. اگر پارچه خزدار نداشتید می‌توانید از پارچه های پشمی دیگری استفاده کنید.

عروسک خرگوش عروسک خرگوش عروسک خرگوش

مرحله دوم : در این بخش از پشت طرح های برشت زده به دوخت حاشیه های آن به صورت ساده بپردازید. دوختن شما باید به گونه ای باشد که با پر نمودن داخل طرح و با کشیدن نخ قسمت دوخته شده جمع شود. از تصاویر زیر الگو بگیرید و یک به یک طرح ها را پر کرده و بدوزید.

عروسک خرگوش عروسک خرگوش عروسک خرگوش

مرحله سوم : در این بخش قسمت سر عروسک را به بدنه آن بدوزید. پس از آن بخش دم عروسک را نیز بدوزید.

عروسک خرگوش عروسک خرگوش

مرحله چهارم : در این بخش مقداری پارچه نمدی مایل به صورتی تهیه کنید و بر روی قسمت طرح گوش برش زده بدوزید و درون آن را مانند سایر اعضای خرگوش پر کنید و به روی سر خرگوش بدوزید.

عروسک خرگوش عروسک خرگوش عروسک خرگوش

مرحله پنجم : در این بخش به کمک مهره های تزیینی قسمت چشم و با دوختن بخش بینی خرگوش را تکمیل کنید.

عروسک خرگوش عروسک خرگوش

مرحله ششم : در نهایت شما توانسته اید یک عروسک خرگوش بامزه بسیار زیبا بسازید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

نکته : زمانی که این کاردستی را ساخته اید از آن عکس گرفته و برای ما در قالب نظر بفرستید تا کاربران دیگر آن را مشاهده کنند. برای حمایت ما سایت با ما بیاموز را به دوستان خود معرفی نمایید.

عروسک خرگوش

توجه : این مطلب متعلق به سایت با ما بیاموز می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع ،خلاف قانون می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.