آموزش ساخت هدیه ولنتاین با لامپ

0

آموزش ساخت هدیه ولنتاین با لامپ . در این مطلب شما نحوه ساخت هدیه ولنتاین با لامپ را آموزش خواهید دید. با یکی دیگر از ایده های ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی سایت با ما بیاموز همراه باشید.

در این آموزش سعی داریم با تهیه مقداری سیم و یک لامپ و همچنین تکه ای چوب یک هدیه ولنتاین زیبا بسازیم. روش ساخت چنین کاردستی بسیار آسان بوده و در زمان کوتاهی می توانید یک کاردستی بسیار زیبا بسازید. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش های سایت با ما بیاموز همراه باشید.

مراحل ساخت هدیه ولنتاین با لامپ

مرحله اول : ابتدا یک دستکش ایمنی و یک انبردست تهیه کنید.

سپس قسمت ابتدایی لامپ را با انبردست شکسته و جدا نمایید. ( نکات ایمنی را رعایت کنید و سعی کنید این مرحله را در خارج از خانه و در فضای باز انجام دهید) سپس سطح درون لامپ را با دستمال تمیز کنید تا شفاف شود. از تصاویر زیر الگو بگیرید

هدیه ولنتاین با لامپ هدیه ولنتاین با لامپ هدیه ولنتاین با لامپ هدیه ولنتاین با لامپ هدیه ولنتاین با لامپ هدیه ولنتاین با لامپ هدیه ولنتاین با لامپ

مرحله دوم: در این بخش مقداری سیم مفتول قرمز رنگ تهیه کنید یا سیم مفتول معمولی را به رنگ قرمز رنگ آمیزی کنید.

سپس یک تکه سیم را قطع کرده و روی هم خم کنید و در ابتدای آن با انبردست یک قلب شکل داده و ادامه سیم را بهم بپیچانید.

به ترتیب از تصاویر زیر الگو بگیرید…

هدیه ولنتاین با لامپ هدیه ولنتاین با لامپ هدیه ولنتاین با لامپ هدیه ولنتاین با لامپ هدیه ولنتاین با لامپ هدیه ولنتاین با لامپ هدیه ولنتاین با لامپ

مرحله سوم : سپس یک تکه چوب مربعی شکل تهیه کنید و به کمک دریل یا میخ یک حفره در وسط چوب ایجاد کرده و سیم ها را درون آن قرار دهید.

هدیه ولنتاین با لامپ هدیه ولنتاین با لامپ هدیه ولنتاین با لامپ هدیه ولنتاین با لامپ هدیه ولنتاین با لامپ

مرحله چهارم: در نهایت با قرار دادن لامپ درون سیم ها شما توانسته اید یک کادوی ولنتاین با لامپ بسازید. همچنین می توانید روی چوب جملات عاشقانه ای مانند : you light up my life ( تو روشنایی زندگی من هستی) رو بنویسید.

همچنین بر اساس سلیقه خود می توانید یک لامپ ال ای دی کوچک به درون لامپ حبابی قرار داده تا با روشن شدن آن طرح زیبایی در شب ایجاد شود.

امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

هدیه ولنتاین با لامپ

توجه : این مطلب متعلق به سایت با ما بیاموز می باشد و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع ،خلاف قانون می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.