خانه / حمایت از با ما بیاموز

حمایت از با ما بیاموز

حمایت مالی از با ما بیاموز

حمایت از با ما بیاموز

چرا با ما بیاموز به حمایت مالی مردمی نیاز دارد ؟

سایت با ما بیاموز این افتخار را دارد که با مطالب آموزشی خود کمک شایانی به کاربران ارائه دهد تا بتوانند مشکلات مختلف خود را به کمک این سایت برطرف کنند. اکثر مطالب سایت با ما بیاموز جنبه آموزشی داشته و از حل مشکلات برنامه ها و بازی ها گرفته تا آموزش ساخت انواع کاردستی های از جمله عروسک، دستبند، گردنبند و ….. ولی در این بین برای افزایش کیفیت مطالب و تدوام فعالیت سایت باید هزینه هایی را ما متقبل شویم که بعضا از توان ما خارج بوده و به همین دلیل نیازمند حمایت شما هستیم.

نمیخواهیم منتی بر روی کاربران عزیزمان بگذاریم و چنین قصدی نیز نداریم ولی سایت هایی هستند که بعضی از مطالب سایت ما که به رایگان توسط تیم ما از سایت های خارجی ترجمه و  منتشر شده است را همانند ما ترجمه کرده ولی با دریافت مقداری پول به نمایش کاربران در می آورند ولی ما بار ها به خاطر هزینه های هاست سایت تصمیم به چنین کاری گرفتیم ولی به خاطر کاربران عزیزمان منصرف شدیم. همانطور که می دانید بعضی از کاردستی هایی که ما آموزش می دهیم در بازار ها به فروش می رسند و شما می توانید خودتان آن را بسازید و حتی بفروشید و درآمد کسب کنید.

اگر از مطالب سایتمان راضی بوده اید و انتظار دارید در آینده سایت با ما بیاموز انتشار مطالب اموزشی خود را ادامه دهدتوسط فرم پرداخت زیر می توانید از ما حمایت کنید. این پول هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری دراز مدت برای خودتون و فرزندان شما خواهد بود…

با تشکر از شما.

———————————————————————————————————————–

اهداف با ما بیاموز

■ تولید محتوای آموزشی رایگان و به زبان ساده برای تمامی سنین
■ آموزش ساخت کاردستی هایی که میتوان با آن به کسب در امد پرداخت
■ رفع مشکلات برنامه های کامپیوتری و انواع گوشی ها
■ انتشار ایده های نو و نواورانه برای افزایش سطح خلاقیت

تومان
bigtheme