خانه / دنیای اطراف ما / حذف عکس های بی کیفیت با برنامه gallery doctor

حذف عکس های بی کیفیت با برنامه gallery doctor

gallery doctor

gallery doctor

حذف عکس های بی کیفیت با برنامه gallery doctor

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع ” حذف عکس های بی کیفیت با برنامه gallery doctor ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

بدون شک شما در روز عکس های متعدد را با گوشی خود عکس برداری می کنید چرا که گوشی هوشمند شما به دوربین های با کیفیتی مجهز می باشد و یا عکس های زیادی را از شبکه های اجتماعی یا از طریق اینترنت دانلود می کنید که بعضا این عکس ها دارای کیفیت بسیار پایینی هستند و شما تصمیم می گیرید که عکس های بی کیفیت را حذف کنید ولی تعداد این عکس ها زیاد است و شما وقت این کار را ندارید و قید این کار را می زنید. به همین دلیل امروز می خوام شما را با برنامه ای آشنا کنم که ابتدا عکس های بی کیفیت رو تشخیص میده و با نمایش آن ها به شما این توانایی را به شما می دهد که آن ها را حذف نمایید. نام این برنامه گالری دکتر یا gallery doctor می باشد. که امروز به شما چگونگی کار با آن را آموزش هم خواهیم داد.

مرحله اول : در گام نخست برنامه gallery doctor را از به راحتی می توانید از اینترنت دانلود کرده و بر روی گوشی هوشمند خود نصب نمایید.

مرحله دوم : بعد از نصب، برنامه gallery doctor به شکل اتوماتیکتمامی عکس های داخل گالری شما را اسکن و بررسی  میکند. (این کار پروسه ممکن است کمی طول بکشد)

مرحله سوم : بعد از به پایان اسکن و بررسی صفحه ای همانند عکس زیر برای شما باز می شود. در بالای این صفحه دو گزینه را می بینید که درصد سلامت گالری و فضای خالی گوشی شما را نشان می دهد.

gallery doctor

 

مرحله چهارم : در مرکز و پایین صفحه شما نمودار و گزینه هایی را می بینید که تعداد و حجم عکس های بی کیفیت و مشابه را به شما نشان میدهد.

gallery doctor

مرحله پنجم : برای پاک کردن عکس های بی کیفیت کافی است که بر روی گزینه ی bad photo تب کنید.

gallery doctor

مرحله ششم : در صفحه ای که برای شما باز می شود کافی است گزینه ی زرد رنگ که در پایین صفحه قرار دارد را انتخاب کنید.

gallery doctor

مرحله هفتم : برای پاک کردن عکس های مشابه هم کافی است گزینه ی similar photo را انتخاب کنید و سپس مانند بالا عمل کنید .

مرحله هشتم : اما برنامه gallery doctor یک قابلیت دیگر هم در اختیار شما قرار داده است . شما با انتخاب گزینه ی photo for review میتوانید عکس هایی که کیفیت مطلوبی دارند را بار دیگر مشاهده کنید و از بین آن ها عکس هایی که نمیخواهید را حذفکنید.

منبع :
learning.asarayan.com
این صفحه را در تلگرام به اشتر

2 نظر ها

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با ...