صفحه اصلی / دنیای اطراف ما / مخفی کردن فایل در گوشی با برنامه Hide Secrets

مخفی کردن فایل در گوشی با برنامه Hide Secrets

Hide Secrets
Hide Secrets

مخفی کردن فایل در گوشی با برنامه Hide Secrets

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع ” مخفی کردن فایل در گوشی با برنامه Hide Secrets ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

به نقل از خبرگزاری مهر، امروزه برنامه های متعددی طراحی و وارد بازار فناوری می شوند که بعضی از از آنها محتویات آموزشی، سرگرمی یا بعضی هم دارای محتویات امنیتی می باشندتا از فایل ها و اطلاعات شما محافظت کنند. کاربران تمایل دارند که ورودی گوشی های هوشمند با نوشتن یک کلمه یا یک رمز و … باز شود.

اما اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارند بخش ورودی گوشی هوشمندشان باز باشد و قسمت های جداگانه آن ظیر پیامک، آلبوم عکس ها، برنامه های مربوط به ایمیل و … قفل باشد، با نصب یک برنامه قادر خواهید بود دسترسی به قسمت مورد نظر را قفل کنید. همچنین برنامه دیگری با عنوان Hide Secrets طراحی شده است که کاربرانش را از هر گونه قفل کردن برنامه ها بی نیاز می کند و شما قادر خواهید بود هر برنامه ای را مخفی نمایید.

شما با نصب برنامه Hide Secrets قادر خواهید بود قسمت های مختلفی از فایل های اسمارت فون خود نظیر عکس ها، فیلم ها، پیامک، شماره تلفن یا … را پنهان کنید تا نه تنها دیگر فایل های مورد نظر شما دیده نشود بلکه از قفل کردن گوشی هوشمند هم بی نیاز باشند.

از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به حالت Fake Crash اشاره کرد. زمانی که شخصی تمایل به باز کردن برنامه قفل شده داشته باشد، پیغامی مبتنی بر خراب بودن فایل درخواستی روی صفحه نمایش داده می شود تا افراد نا آشنا به آن فایل دسترسی نداشته باشند.

این برنامه می تواند اپلیکیشن مناسبی برای والدینی باشد که قصد مخفی کردن بازی ها از دست فرزندان خود را دارند یا افرادی که اطلاعات خصوصی و شخصی داخل گوشی هوشمند خود دارند.

Hide Secrets
Hide Secrets

دانلود برنامه Hide Secrets برای اندروید

حجم : 5 مگابایت

نسخه فعلی : 4.3

اندروید مورد نیاز : 2.3 و بالاتر

لینک دانلود مستقیم

این صفحه را در تلگرام به اشتر

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *