خانه / دنیای اطراف ما / دانلود برنامه One Song Workout برای آیفون
One Song Workout
One Song Workout

دانلود برنامه One Song Workout برای آیفون

One Song Workout

One Song Workout

دانلود برنامه One Song Workout

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع ” دانلود برنامه One Song Workout ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

به نقل از خبرگزاری مهر، برنامه های متعددی برای اوقات ورزشی و سنجش سلامت شما طراحی و وارد بازار فناوری می شوند. برخی از این برنامه ها به محاسبه میزان کالری، سوخت و ساز، تعداد قدم ها و … می پردازند که می توانند اطلاعات و علائم حیاتی را در حین ورزش کردن در اختیار شما قرار دهند

برنامه One Song Workout، نرم افزار جدیدی می باشد که با توجه به آهنگ مورد علاقه شما برایتان برنامه ورزشی می نویسد. این برنامه انجام تمرینات ورزشی روزانه را برای کاربرانش لذت بخش تر میکند و بر در ورزش آن ها تنوع ایجاد می کند تا کاربران در حین ورزش احساس خستگی یا تکراری بودن تمرینات ورزشی را نداشته باشند.

استفاده برنامه One Song Workout بسیار آسان می باشد است ولی فقط بر سیستم عامل های iOS نصب می شود. کاربران می توانند از iTunes آهنگ مورد علاقه خود را انتخاب کرده سپس برنامه One Song Workout به صورت اتوماتیک و با توجه به آهنگی که انتخاب شده، برنامه تمرینی را می نویسد. کاربران با تنوع بخشیدن در آهنگ ها می توانند از برنامه های جالبی برخوردار شوند.

همه تمرینات ورزشی به سبک سوئدی بوده و کاربران به هیچ وسیله ورزشی نیاز ندارند. کاربران می توانند به وب سایت One Song مراجعه کرده و تمام حرکات را به صورت جدا شده، ببینند. این برنامه از ویژگی هایی نظیر قرار دادن آهنگ ها پشت سر یکدیگر برخوردار است تا بتوان بر مدت زمان انجام حرکات ورزشی افزود.

این نرم افزار به شما این توانایی را می دهد تا حرکات صحیح ورزشی را بدون احساس خستگی یا تکراری بودن انجام دهید.

برنامه One Song Workout می تواند نسخه ای از تمرینات هفتگی که توسط شما صورت می گیرد را در اختیار شما قرار داده تا به کنترل تمریناتتان در طول هفته یا ماه بپردازید.

این صفحه را در تلگرام به اشتر

2 نظر ها

  1. سلام و سپاس از شما و سایت خوبتون

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با ...