خانه / دنیای اطراف ما / ماشین SRT Tomahawk VGT ساخته نخواهد شد

ماشین SRT Tomahawk VGT ساخته نخواهد شد

SRT Tomahawk VGT

SRT Tomahawk VGT

ماشین SRT Tomahawk VGT ساخته نخواهد شد

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع ” ماشین SRT Tomahawk VGT ساخته نخواهد شد ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

این ماشین تک نفره SRT Tomahawk VGT نام داشته و برای به استفاده در بازی های کامپیوتری و تماما هیجان انگیز Vision Gran Turismo طراحی شده است.

گروه خودروسازی فیات کرایسلر (FCA) این فناوری مجازی جدید را طراحی کرده تا از حیث طراحی ابرخودروهای آینده ویژه این بازی از رقبای مشهور خود یعنی ایفینیتی، پژو و سایر غولهای خودروسازی عقب نماند.

این ماشین از نوع ۱۰ سیلندر بوده و به موتوری قدرتمند ۲۶۰۰ اسب بخاری مجهز است.

اساس طراحی این ماشین به طرح ایده ای باز می گردد که طی آن از طراحان سراسر دینا خواسته شده بود تا طرحی ویژه برای ماشین دوژ در سال ۲۰۳۵ رائه کنند.

طرز استفاده از پیشرفته ترین مواد در این خودروی مجازی یکی از مهمترین ابتکارعملهای صورت گرفته در پروژه طراحی آن محسوب میشود. در این ماشین نانو فیبرکربنی درون تهی حرف اول را می زند. همچنین از گرافن ریزمشبک نیز استفاده شده است تا محصول نهایی نه تنها بسیار سبک بلکه از استحکام خیره کننده ای نیز برخوردار باشد. وزن نهایی این خودرو تنها ۷۵۲ کیلوگرم است.

حداکثر سرعت این خودرو ۶۵۰ کیلومتر بر ساعت است که در دنیای خودروسازی مدرن، رکوردی دیوانه کننده محسوب میشود. در دنیای واقعی راننده ای که سوار بر چنین خودرویی می شود باید از لباس مخصوص استفاده کند.

طراحی این خودرو خبر خوشحال کننده ای برای علاقمندان به بازی هیجان انگیز Vision Gran Turismo محسوب میشود چرا که از این پس گزینه تازه ای برای انتخاب خودروی مورد نظرشان دارند.

SRT Tomahawk VGT

SRT Tomahawk VGT

منبع :
خبرگزاری مهر
این صفحه را در تلگرام به اشتر

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با ...