خانه / دنیای اطراف ما / کوچکترین ماشین جهان به نام WalkCar

کوچکترین ماشین جهان به نام WalkCar

WalkCar

WalkCar

کوچکترین ماشین جهان به نام WalkCar

به گزارش سایت با ما بیاموز، امروز با موضوع “ کوچکترین ماشین جهان به نام WalkCar ” در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

به نقل از خبرگزاری مهر، یک مهندس جوان ژاپنی به نام کونیاکو سایتو که فقط 20 سال سن داره توانسته است با همکاری تعدادی از مهندسان دانشگاهی و گروه Cocoa Motors سیستم حرکتی جدیدی موسوم به WalkCar را طراحی کنند که از نظر سایز به اندازه یک لپ تاپ می باشد و به آسانی در کوله پشتی قرار می گیرد.

این ماشین جدید که با باتری لیتیوم یونی کار می کند از آلومینیوم ساخته شده و کمتر از ۳ کیلوگرم نیز وزن دارد و در دو ورژن مخصوص فضاهای داخلی و یا استفاده در بیرون از خانه طراحی شده است.

نکته قابل توجه این ماشین نوین ، قدرت و مستحکم بودن آن است به شکلی که تا ۱۲۰ کیلوگرم وزن را به راحتی تحمل می کند. WalkCar تا ۱۰ کیلومتر بر ساعت حداکثر سرعت داشته و با هر بار شارژ کامل باتری تا ۱۲ کیلومتر مسافت را طی می کند.

استفاده از WalkCar حرکتی بسیار آسان می باشد و نیاز به تمرین خاصی ندارد به شکلی که بلافاصله زمانی که روی این مشین بیاستید به طور خودکار ماشین روشن شده و با پیاده شدن نیز خاموش می شود. سرنشین خودرو نیز برای تغییر مسیر تنها باید اندکی وزن خود را به طرفین کج کند. فروش جهانی این محصول جدید از سال آینده شروع می شود.

این صفحه را در تلگرام به اشتر

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

تصاویر: اینها کارتن نیستند، هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن

هنرنمایی در ساخت فنجان با طرح کارتن با ما بیاموز، در نگاه اول و با ...